Rubriky
co se mi honí hlavou

Renovace pokoje, den druhý a třetí

Zdá se, že už dneska budeme finišovat, takže pokud nedojde k nějakejm komplikacím, brzo vám sem jebnu pár fotek mýho novýho království. A že to byla královská pakárna (a ještě dneska bude), vytvořit ho. S malováním nakonec nebyly tak velký problémy, jak se čekalo – strop máma zvládla na jeden nátěr hned včera a nikde se nic neloupalo. Horší to je se zdma u oken, na nichž se neustále objevujou nový trhliny. Včera jsme je celej den odškrabávali, zamalovávali a zase odškrabávali, a když nám pak navečer popraskala celá jedna malá stěna, naštvali jsme se a rozhodli, že ji dneska odšrabeme celou až „na kost“, protože ty nánosy barev na ní už prostě nedrží.
Pokud jde o můj sen – mít aspoň jednu zeď tmavě červenou – kolem toho byly největší hádky. Pořád jsme se nemohli dohodnout, na kterou stěnu a odkud kam, pak jsme se vztekali nad ředěním, protože na krabici psali naprostý nesmysle, a nakonec jsem se nasrala, když táta podotknul, že je mu ta barva odporná a že jsem blázen. Jelikož mi to nepřestával opakovat, po chvilce mi došla trpělivost a prohlásila jsem, že už mi to je u prdele a když tam tak strašně chtěj mít bílou, tak ať si ji tam mají, že já tu stejně nebudu žít navěky a navíc je to jejich byt. Že mi chtějí udělat radost, je sice krásný, ale jakou radost z tý stěny asi budu mít, když vim, že se nikomu kromě mě nelíbí? Musím se pak pořád ptát, jestli to nakonec byl dobrej nápad nebo chyba. 
Ale konec dobrý, všechno dobré – ta červená stěna tam nakonec opravdu je a ačkoli zatím na ní jsou hrozný fleky, já myslim, že to bude fajn. Větší starosti mi dělá rozmístění nábytku – na modelu mýho pokoje jsem si navrhla snad stovku variant a všechny mají mouchy. Určitě musí existovat nějaký dokonalý řešení, ale zatím jsem na něj nepřišla, což mě trochu nervuje. A ještě chvilku nervovat bude, protože než se konečně dořeší, co uděláme se zbytkama starýho nábytku a co ještě budu potřebovat dokoupit, bude to tu asi pořád trochu nehotový. Ale na to jsem si koneckonců docela zvykla a musím říct, že kdyby se všechno dodělalo ihned, neměl by pak člověk co na práci – nebylo by co zvelebovat, co domýšlet, co vylepšovat. Takže vlastně můžeme bejt rádi, že se to tak vleče 🙂
Večer jsem byla přemluvena k návštěvě Karlosu. Měli tam zrovna akci, že do desíti hodin dávali křídla za tři pětky, a tak jsme se samozřejmě projevili jako správný Češi a v devět čtyřicet jsme naklusali na bar a každej si koupil třikrát 😀 Někdo to tam pak fotil, takže možná dodám fotku plnýho stolu křídel, který bychom za normálních okolností nevypili ani za celou noc, ale takhle jsme je do sebe nakopali docela solidně rychle – díky čemuž jsem tam taky vydržela cca do půl třetí ráno, ačkoli jsem předtím celej den blbla v pokoji. Nevim, jestli to bylo dobře. Během večera na mě přišla taková depka, že jsem se na jejího původce nemohla ani podívat. Pořád jsem jen v duchu přemýšlela proč mi to dělá. Ale přemýšlení k ničemu nevede. Kdybyste ho praštili do hlavy, nedojde mu, že se něco děje. Nebo ho to prostě nezajímá.

3 reakce na „Renovace pokoje, den druhý a třetí“

ahojky :o) jednou jsi mi napsala kometnář na blog k tématu facebook. Nedavo jsem založila novou rubriku do které bych chtěla přidávat články a nápady čtenářů. Jestli by ti to nevadilo tak bych tam chtěla dát tvůj komentář. Jestli ti to vadí tak napiš
na email elishka99@email.cz

Komentáře nejsou povoleny.