Rubriky
co se mi honí hlavou

Mafiánka je opět sama doma. Muhehe >:)

Tak dneska mi opět na týden odjeli rodiče a tentokrát toho snad líp využiju. Pořád si ještě hraju na nemocnou, takže žádný krutý pařby se prozatím neplánujou, ale prázdnej bejvák je prázdnej bejvák a i bez pařeb si to člověk může dobře vychutnat.
Dneska jsem teda začala klasickym zevlingem. Ráno mě opět vzbudila ukrutná bolest v krku – to je už druhej den – tak jsem si hned šla udělat horkej Coldrex. Normálně mi na to pomáhá spíš studený, ale tahle věcička je na to výborná, stejně jako na srážení teploty. Pár hodin jsem si pak připadala jako zfetovaná – pořádně jsem se nevyspala a hned do sebe cpát prášky… no, neni to ideální, ale co má člověk dělat, když nemůže ani polykat. Spát mi nešlo, a tak jsem se na pár hodin prskla k bedně a proklikávala, kde co zrovna běží.
Později na mě přišel hlad a mně došlo, že jsem ještě nesnídala. Jelikož bylo kolem dvanácti, na snídani jsem se vykašlala a dala si rovnou oběd – výbornej buřtgulášek. Popadla mě pak lehká provinilost, když jsem si vzpomněla, jak mi včera Pan Božský kázal, ať omezím uzeniny a kořeněný jídla (což se oboje na ten gulášek vztahuje :D), a tak jsem si o pár hodin později dala ke svačince jarní salát – teda spoustu zeleniny s trochou tvrdýho sýra a natvrdo vařenýho vajíčka (prostě tvrdej salát :D) a taky s kapkou majonézy. Nevim, co všechno do toho máma přidává, ale v těchhle vedrech je to skvělý, člověk do sebe dostane dávku vitamínů a nemusí se vyvařovat s teplejma jídlama, na který stejně nemá chuť.
Kromě jídla a bedny jsem se taky dost věnovala klavíru. Při ohřívání gulášku v mikrovlnce mě napadla taková melodie, kterou jsem okamžitě musela zaznamenat, a tak jsem sedla na stoličku a hrála. Šlo to samo. Napadlo mě pak ještě několik věcí, ale ty zase brzo zapomenu, stejně jako jednu ukolébavku, co jsem složila pár dnů zpátky a za prase si nemůžu vzpomenout, jak to bylo. Když už jsem byla u toho, taky jsem si trochu zapěla – člověk ten prázdnej bejvák nějak musí využít 😀 Ale nešlo to moc dobře, ten krk prostě neni v dobrym stavu.
Mafia
Když mě televize i tvůrčí činnost omrzely, přesunula jsem se k počítači, kde jsem si po ne tak dlouhý době pustila opět Mafii. Jsem nenapravitelnej závislák 😀 Pozitivní zjištění ovšem je, že tentokrát mi to asi moc dlouho nevydrží. Včera mi ji Pan Božský pomohl znovu nainstalovat a ještě ten večer jsem zmákla neuvěřitelný množství misí (varování: následuje Mafiácká „hantýrka“). Dostala jsem se až k Omertě, kterou následovala Návštěva lepší společnosti, a tam už jsem trochu přestávala vidět, tak jsem to vypla a šla spát. No a dneska jsem teda pokračovala. Dlouho jsem se přes tu misi nemohla dostat – nějak jsem si nemohla vzpomenout, jak jsem to dělala minule, a v tom velkym baráku se nejsem schopná orientovat – čemuž nepomáhá fakt, že se to odehrává v noci a všude je zhasnuto. Ale nakonec jsem se tím prokousala a pokračovala až ke Smetánce. Dneska jsem toho teda moc neodehrála, ale to hlavně kvůli tomu záseku a taky že jsem většinu času jen blbla v Jízdě. I tak je to ale strašná závislost a momentálně je to omluvitelný jen tím, že jsem nemocná a sama doma, takže potřebuju nějak zabít čas 😀 Ale zejtra se polepšim, slibuju. Čeká mě úklid a taky asi nákup, kterýmu jsem se dneska nakonec vyhnula. A v neposlední řadě mi tu už pár dní leží papíry z práce, který si chci znovu prostudovat. Mám toho celej šanon a zatím jsem se přiměla jen k dvěma „košilkám“ – nebo jak se nadává těm igelitovejm obalům, co se v nich pořádaj papíry do šanonu?
Zkrátka zejtra už se tak flákat nehodlám, mám nějaký plány, a pak cca do úterý hodlám počkat, co bude s tim mym krkem. Že by to nic nebylo, tomu naprosto odmítám věřit, a taky si nemyslim, že by tomu mohly pomoct ty prášky, co mi dal ten doktor (zatim se jen zdá, že podporujou chuť k jídlu – dneska bych se furt něčim cpala), takže to vidim na brzkou návštěvu tý mý starý doktorky z krčního. Achjo. Za poslední měsíc jsem těch doktorů fakt viděla už moc. Snad to brzo skončí. To nemocnění mi leze na mozek a že už měsíc v kuse žeru dvakrát denně různý prášky, to mi taky na silách nepřidává. Tak na brzkou uzdravenou.

2 reakce na „Mafiánka je opět sama doma. Muhehe >:)“

ty seš fakt nějaká průjmová teď, tolik článků, to čumim prostě:D ale jako dobrý, jen tak dál;)

No žejo :D Tím spíš se divim, že jich je na počet tak málo oproti lednu. Nějak mi to nejde do hlavy

Komentáře nejsou povoleny.