Rubriky
co se mi honí hlavou

Nápad!

A teď jsem dostala nápad! 😀 Vlastně už jsem ho v hlavě měla strašnou dobu ale až teď to do sebe zapadlo. O co kráčí? Každej máme takový ty fantazie o tom, jak jsme superhrdinové, máme superschopnosti a zachraňujeme svět nebo jsme třeba vlkodlaci nebo upíři a tak tomu podobně. Tak když už píšu všechny možný sci-fi srágorky, proč to nezkusit s tímhle? Proč nehodit na papír, jak by vypadal můj život, kdyby se mi ty fantazie vyplnily?
Samozřejmě nehodlám hned zejtra sednout a zničehonic to vyplivnout, to bude už poněkud větší výzva, ale ne druhou stranu až nebudu mít do čeho dloubnout… ne že by se mi teda chtělo začínat další věc, když už jich mám asi deset nedokončenejch. Zajímalo by mě, jestli to takhle má víc autorů – že prostě než něco dokončej, trvá to třeba i roky. Připadám si v tomhle směru tak nějak neschopná. Hromadí se mi to v šuplíku a s každym novym nápadem dřív nebo později přijde slepá ulička a konec. Můžu jen doufat, že se to časem spraví. Vlastně by nebylo od věci vyhradit si na to trochu času a všechno, co jsem zatím zapsala, zrevidovat.  Třeba objevim nový možnosti. Škoda jen, že se mi spousta věcí v průběhu času ztratila. Ale co naplat, vzniknou jiný. Třeba i lepší.
Posledních pár dní bedlivě listuju Autorským klubem a chytám inspiraci. Přemýšlím, jak by to vypadalo, kdybych tu ty svoje autorský výblitky průběžně zveřejňovala. Ale zatím to asi nemá cenu. Ne dokud aspoň něco z toho nebudu mít domyšlený do konce, abych se zase nezasekla. Zatim to sere jenom mě, nemusím tím ještě rozčilovat někoho, komu by se to třeba líbilo a dožadoval by se pokračování. Neumím psát pod tlakem, aspoň zatím ještě ne. A další věc je autorský právo. Nechci si přehnaně fandit, ale přece jenom, někomu by se to třeba mohlo líbit až tak, že by mi vykradl nápady, a to nechci riskovat. Takže to zatím budu ještě promejšlet. Samozřejmě se klidně vyjádřete a sdělte mi svoje názory. Klidně i na něco jinýho 😀 Teď když vás sem chodí víc, zvykla jsem si na komentáře, takže jen do mě. A kdybyste měli nějaký dotazy, třeba i úplně zcestný, sem s nima, ať se tu něco děje 🙂 Ale teď už jdu spát (neříkala jsem to už před hodinou?) a vy byste možná měli taky. Teda pokud zrovna teď, když to čtete, neni den – to byste pak neměli důvod chodit spát. ÁÁÁ, střelte mě do hlavy, nebo se odtud neodtrhnu 😀 Zdá se, že psaní a spaní nejde dohromady. Ale však já tomu zatrhnu tipec. Brou.
P. S.: Jak jsem mohla v lednu napsat 41 článků, to nepochopim. Tenhle měsíc se můžu přetrhnout a i tak jich mám zatim „jen“ 13, a to už se blíží konec měsíce. Nebyl ten letošní leden nějakej přestupnej, že by třeba byl třikrát tak dlouhej co normální měsíce? Ne že bych teda musela trhat nějaký rekordy v počtu článků, kvalita je samozřejmě přednější, ale stejně. Nedá mi to 😀

8 reakcí na „Nápad!“

co se týče psaní jsem na tom úplně stejně. Prostě cokoliv rozepíšu nechám, protože se mi to buď nelíbí, nebo nevím jak dál, to už je asi můj úděl.
já napsala za duben 46 a taky si říkám že to neni možný! Můj průměr je tak 20 za měsíc:D

Já mám průměrně tak těch 12 asi, zase to moc nehonim a často trvá měsíce, než zase přijde psavá. Zrovna za duben mám teda jeden, to mi nefungoval blog. Jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂

Já si nestěžuju :D Za tento měsíc jsem (zatím) napsala 24 článků – to je nejvíc za celou existenci blogu. 😉
No, tvůj blog je na vynikající úrovni, moc hezky píšeš. Je pravda, že kdybys začala psát nějaké dílko, napsala bych třeba dost kapitol předem a postupně je začala pomalu zveřejňovat. Třeba jednou za týden. Ale to až bych byla v AK, protože teď ti sem lidi sice choděj, ale v AK by byl asi podstatně větší ohlas. 😉
A ono taky trvá docela dlouho než na tebe přijde řada, obzvlášť teď když se skoro nepřidávaj další členi.
Ale nebudu tu brblat blbosti, které ty už stejně dávno víš. 😉 🙂

Klidně brblej :D Jo, že to zrovna nefrčí, to jsem si všimla, už chodim tejden v kuse na klubovej blog a nic se tam neděje. A to jsem se pro jistotu přihlásila asi pod třema různejma článkama, aby mě náhodou nepřehlídli :D Ale nevadí, počkáme. Aspoň mám ještě čas na zvelebování a odstraňování věcí,co sem nepatří – těch tu ale naštěstí moc nebylo, kopčení cizích obrázků mě už nějak omrzelo a radši si je ukládám do kompu.

Pod tři různý články, dobrý :D:D Ale pěkný že to bereš takhle vklídku, já před tím rokem málem prstem šťouchala do dnů, aby si pohly a bylo další zařazování :D
Ale zas je pravda, že já to přijetí tak jisté neměla, pořád se tam našlo pár věcí, co se Krutovi nemusely líbit. Ale vzal mě :))

Tak v tom jejich systému aby se prase vyznalo. Dyť je tam těch článků, pod něž se lidi píšou, hned několik, a nikdo ti neřekne "přestaňte se sem psát, sem to nepatří". Kdepak, oni ty lidi nechaj, ať se tam píšou, a přitom je ignorujou. A ty se pak nedočkáš.

Teď jsem ještě zmatenější tím, že prej nemůžu bejt zařazená do kategorie, když nejsem v seznamu. Naprosto nechápu (a Kovářka mi to nijak zvlášť nevysvětlila), proč nejde člověka přijmout a rovnou ho připsat ke kategorii, kterou si řekne. Myslela jsem, že to tak je jednodušší, ale ona říká, že to nejde. Tak já nevim, no 🙂 Ale jsem napsaná i tam, kam mě odkázala, takže časem bych se měla dočkat. Aspoň to tu do tý doby můžu zvelebovat 🙂 Ale teda v klídku to neberu, už z toho začínám bejt dost nervózní, protože mi přijde, že se na tom jejich blogu nic neděje :D

Ono to teda asi bude tim, že lidi přijímá jinej člověk než kdo rozřazuje do kategorií, ale myslim, že i tak by to šlo vyřešit – buď že by přijímač rovnou i rozřazoval, anebo (a to spíš) že by přijatý lidi poslal rozřazovači, a ten by to udělal. Ale ignorovat lidi, co se chtěj zařadit a ještě nejsou přijatý, mi přijde jako kravina.

Komentáře nejsou povoleny.