Rubriky
co se mi honí hlavou

Dobrá zpráva pro koťata

Já bych vám úplně zapomněla říct, že se nám podařilo prodat všechny koťátka! 🙂 Během minulýho tejdne se ozvaly hned dva páry, a tak se nám sem hned nahrnuly a Percy i Pickwick tak už mají taky svoje „pánešky“.
Mám z toho radost. Jeden z těch párků mi sice zase tolik nesedl, ale snad se u nich bude mít kocour dobře a to je hlavní. Škoda, že se na to nedělají nějaký přísnější pohovory (pokud ten člověk neni vyloženě divnej, postačí, že se ozval první, a má kočku v kapse), já bych jim ho teda nedala. Krom toho hned po jejich zadání se ozvali další čtyři lidi. Jako fakt nemohli volat dřív, blbouni. No co…
Fotek máme fakt hrrrozně moc, ale tak ono to je furt na jedno brdo a stejně, dokud je nevidíte a neslyšíte naživo, není to ono, takže jen pár pro představu, jak nám ty čičmundy vyrostly 🙂 Jak se vám líbí?

19 reakcí na „Dobrá zpráva pro koťata“

milujem mačky, och a tieto sú nádherné!
superkrásnemilučké, och, ale vážne, strašne zlaté sú ^^

Ooo, bože můj, já chci taky. Náš kocour už je odrostlej, sice podobně chlupatej, ale na tyhle pišišvory to nemá. Jsou přenádherný.

[6]: To byses divila. Spousta mejch známejch přijde, uvidí to, zakření se a prohlásí buď že kočky nemusí nebo že ať to k němu nechodí moc blízko, protože má alergii. Proč nemám kamarády jako tady ty lidi? :D

Jsou překrásné a miluju je, ale tu alergii na ně mám bohužel taky. Ta šedá má zvláštní kouzlo, jako by byla trošku v mlze, tajemná.

[8]: Mno, Percy protože je zrzavej jako Weasleyovci a jedinej na P tam je Percy :D Pickwick protože mám ráda čaj a prostě mě to napadlo.

tohle bylo vždycky to, co sem u všech co takle prodávaj maličký obdivovala. já bych je prostě dala jen těm, který by mi byli sympatický a každej měsíc bych chtěla nejnovější info a fotky na mejlu, jinak bych jim zvířátko zas vyexekuovala..

[7]: teď se nechci nikoho tady dotknout, ale já myslim, že bys je za kamarády ani nechtěla :D jako víš jak to myslim .. stejně je každej jinej, než působí na blogu a to se na něm může "otevřít" jak chce.. Btw já vim, že to jde, ale říct "nemam je ráda" zní přece jenom dost drsně, dá se to vyjádřit i citlivěji :D (A to jsem prosím milovník psů, ale zvíře jako zvíře, hodná "duše":))

Ježuuuuuuuuuuuš…. Asi začnu šišlat jak je to nádherný ♥ Taky bych si chtěla pořídit kočičku – ale mám takový pocit, že bych ju až moc rozmazlovala a navíc žijem v bytě, takže by mi jí bylo líto…

[11]: Tak to by se mi v ideálním případě taky líbilo a kdyby ty kočky byly moje jako že fakt moje, tak to taky asi řešim trochu jinak, ale tohle je mámina starost a ona je holt ráda, že se kočky udaj a že se o ně někdo postará 🙂 A po zkušenostech se jí nedivim, protože z našeho prvního vrhu se neudalo ani jedno kotě, takže jsme měli tři kočky doma a kocoura jsme nacpali babičce, z druhýho nám taky jedno zbylo, takže jsme najednou měli čtyři kočky a ono to docela narůstá a ten byt taky neni nafukovací :D Takže když se nám teď, cca týden před dobou, kdy by měli odcházet, ozvali lidi, že si je vezmou, tak jsme skákali radostí do stropu a byli rádi, že nám tu nezůstanou. Řikám, jen škoda, že se pak ještě ozývali lidi opožděně. Ten Percy se mohl dostat i k lepším lidem. Ale tak co, to, že mně nesednou, z nich ještě nedělá špatný lidi 🙂 Jen byli takový nijaký, nezáživný, divný, nemluvný a připadali mi i poněkud přihlouplí, ale taky se můžu mýlit, co já vim, viděla jsem je asi čtvrt hodiny.

[13]: Tak pokud to neni zrovna jednopokojovej kamrlík, tak byt není překážkou. Tyhle pokojovky stejně nemůžeš pouštět ven, pač je to drahý a když se ti to někam zaběhne, tak máš sedm táců v čudu :D Náš byt je sice nezvykle velkej, ale s těma čtyřma velkýma kočkama na něj (teda teď už třema) + čtyřma koťatama to taky neni žádná slast. Je dobrý, když je v létě občas vyvezeme na chalupu. Babička tam třeba s kocourem je furt. Uváže ho u stromu na dlouhej špagát, on se chvilku prochází, pak sebou někde sekne a k večeru si ho tam zase vyzvedne 🙂 A kocour je spokojenej.

[12]: Tak oni taky vysloveně neřikaj, že je nemaj rádi 🙂 To jenom moje obvoďačka, ta je nazývá jmény vskutku nelichotivými :D Ale lidi většinou řeknou, že je moc nemusí nebo že maj radši psy nebo že něco.

Komentáře nejsou povoleny.