Rubriky
co se mi honí hlavou

Pár minimalistických „must see“ odkazů. (No tak to vidíte, napsala jsem „muse“ místo „must“…)

Znáte to, člověk občas při tom browsdání internetovými vodami narazí na pár odkazů, o které se prostě musí podělit. Jako například já, když jsem hledala potěchu a inspiraci v minimalismu – a co jsem nenašla 🙂
Jak hláskovat „definitely“. Povinná četba zejména pro ty z vás, kteří si myslí, že umí anglicky, a přitom používají paskvily jako „desing“, dessign“ a podobně. Ačkoli doufám, že takových sem moc nechodí.
Telescopic text. Praktická ukázka krásy a květnatosti jazyka anglického, aplikovatelná samozřejmě i na češtinu a další jazyky. Velmi vhodná stránka pro všechny pisálky, blogery a vůbec tak nějak se vyjadřující tvory.
Buddha pro každý den. Náhodně generované Buddhovy výroky (v AJ). Počtení a zamyšlení na každý den.
Řádná lekce o využití minimalismu při tvorbě webdesignu. Moje zamilovaná stránka, kam se pořád vracím pro inspiraci. A má to několik pokračování.
Mimochodem, ten musoidní den v úterý byl fakt musoidní až do úplnýho konce. Večer jsem šla s kamarádkou na mojito a nakonec to dopadlo tak, že jsme šly na pivo se třema borcema, který zrovna nedávno potkala tam, co se přištěhovala. Mno a nejen že byli všichni milí, jeden z nich se navíc docela slušně vyznal v Green Day diskografii a doslova nadskočil, když jsem zmínila, že mým momentálním největším vzorem jsou Muse. Společnejch témat jsme našli víc, ale tohle bylo řekla bych nejspolečnější.
Už jste někdy slyšeli tak krásný pozvání na rande jako „Kouknem se spolu na HAARP?“? 🙂

2 reakce na „Pár minimalistických „must see“ odkazů. (No tak to vidíte, napsala jsem „muse“ místo „must“…)“

No proto, už jsem se bála, že se tam nikdo nepodívá :D Lidi jsou tak líný…

Komentáře nejsou povoleny.