Rubriky
co se mi honí hlavou

‚Cause you read in between the lines… ♫

Pff, to se mi ty nápady na psaní zase hromadí. Počítala jsem ještě s jedním článkem na TT, taky jsem se chtěla podělit o zážitky z Majálesu, o očekávání pondělního koncertu „Fojdů“ (The Feud) a „banketů“ (A Banquet), na kterej se neuvěřitelnym způsobem těšim, chtěla jsem se zmínit o tom, že už kolikátej den umejvám okna ve vedlejším bytě, jelikož máma se konečně rozhodla hledat nájemníky, že předevčírem se konala naprosto neuvěřitelná oslava narozenin, kam přišlo asi milion lidí a já to ještě teď rozdejchávám, že včera jsem měla naprosto neskutečně smolnej den (až na jednu drobnou výjimku), no a pak jsem taky přemýšlela o nějakym niternějším výlevu ohledně lidí v mém okolí, z nichž prostě nějak nemůžu, nevím si s nima rady a u mnohých nevím, na čem to vlastně jsme, jestli teda vůbec na něčem jsme. Ale nějak nestíhám.
Teď jsem si zrovna jenom odskočila od mytí oken – už to brzo budu mít, hurá – že se teda jako naobědvám, když už jsou ty tři, ale najednou nějak nemám chuť jíst, nevím čím to. Tak vám jenom ve stručnosti sdělím, že nějak nestíhám vidět všechny lidi, se kterýma se vidět chci, že už mám skoro dokoukaný Bones a nevim, co budu dělat dál, a že taky nestíhám číst. Tu a tam si přečtu dvě tři povídky ze Slepičí polévky pro duši, ale to je tak všechno. Ale už jsem zjistila, kde mají na půjčení Návrat Rámy, takže až tohle všechno – co nestihnu přečíst – vrátím, dojdu si pro něj, a to se to pak bude číst samo. Hrozně se na to těšim 🙂
No a taky tu a tam o knížky soutěžím. Třeba teď zrovna o některej díl Upířích deníků, a to u v tzv Giveaway 🙂 Říkejte si co chcete, ale ten seriál má něco do sebe, takže jestli má bejt knížka jen o kapku lepší nebo i stejná, stojí za to si to přečíst. Takže proč se nepokusit vyzískat si tu potvůrku pro sebe. Mimochodem, tahle nová móda rozdávání knížek se mi fakt líbí. Skoro i přemýšlím, že bych se taky zapojila, ale nevim, jestli z těch mejch salátovejch, komerčně neznámejch knih něco někoho zaujme. No, uvidíme. Každopádně až se časem proberu všema knihama, co máme momentálně složený vedle v krabicích (rekonstrukce bratrova pokoje), určitě se tam najde spousta věcí, co bude odsouzeno k odložení do antikvariátu, takže počítám, že ten seznámek vyvěsím i tady. No ale bůhví kdy to bude.
Mimochodem, abyste přece jenom nebyli ochuzeni o novinky, tak včera jsem dostala svou historicky první pokutu za jízdu načerno a taky mi bylo řečeno, že moje prsa, to jsou prostě „THE prsa“ 😀 Ale to jen tak na okraj.

4 reakce na „‚Cause you read in between the lines… ♫“

Já mám Upíří deníky taky ráda. Ale jen ten seriál. Knížky jsem četla taky, ale je to hrozně velkej rozdíl. V podstatě bych řekla, že tvůrci si z knihy vybrali jen několik zajímavých nápadů, jména postav a přetvořili si to dle svého. Což je ale jedině dobře. Ale abych to úplně nehanila – napsáno je to opravdu čtivě a je zajímavé srovnávat, co je kde jinak a kde to je lepší. :-)

THE prsa :D Hlavně Feuďácký triko ti tam v těch místech taky dost lichotí, tak si ho na koncert určitě bereš, nebo ne?:D Jinak už se na ten koncert taky moc těšim, tak doufám, že si spolu zítra pěkně zaběsníme:))

[1]: Právě, to mě taky baví 🙂 Tak uvidíme, třeba se poštěstí.

[2]: Si piš, už se mi třepe celá skříň, jak se tričko těší :D Tak to je dobře vědět, muhehe >:) Budou THE prsa na entou :D

Komentáře nejsou povoleny.