Rubriky
co se mi honí hlavou

Blá blá blá…

Háá, to je ráno raníčko. Mezi všemi těmi linky na fb se dneska konečně objevil jeden užitečnej – záznam Pulse koncertu Pink Floyd z roku 1994. Tak jsem to samozřejmě hned spustila a to se nedá popsat. To je víc než běžnej hudební orgasmus. Made my day. ÚÚÚŽA! <3
Navíc jsem si včera – když mě večer necitlivě vyhnali na nákup – koupila vánočku, na níž jsem už tejden měla hroznou chuť, no a to se to hned vstává, když můžete posnídat něco dobrýho a nemusíte lovit tvrdý rohlíky se zbytkem salámu.
Přemejšlim, co zajímavýho bych vám k tomu řekla, ale nějak to nevidim. Po dlouhý době jsem sem přišla jen tak bez nápadu, bez námětu, prostě se jenom podělit o momentální pocity. A to víte, takový články jsou vždycky o hovně 😀 Ale tak hlavně že nás to všechny baví.
Začala jsem dumat – teda ne že bych začala právě teď, už nějakou dobu jsem to v hlavě měla, ale teď jak o tom víc lidí začalo v komentářích mluvit, tak jsem začala dumat jako že navážno, že bych fakt vydala nějakou tu sbírku. Jenomže vim já, jak na to? Zase tolik peněz nazbyt nemám, abych si to vydávala za vlastní, krom toho ani netušim, kolik by to stálo, jak to vůbec v těchhle věcech funguje – no budu se muset trochu informovat, než něco spáchám. A taky, to bych musela fakt hodně reklamovat, aby si to někdo koupil. A asi bych tam musela dávat věci, co ještě nebyly na netu, protože proč byste si to kupovali knižně, když tady to máte zadara, žejo. No, budu to muset řádně promyslet, ale jako na vědomí se dává, že to zvažuju 🙂
Hledám taky kapelu, to je další věc, co se dává na vědomí. Mám už herdek nějakej věk a nechci si za pár let řikat jo, my se trapně o něco snažili a nic z toho. Chci nějakou kapelu, která to bude myslet vážně, ale zase která z toho nebude dělat scény, že jste neměli čas se něco do příští zkoušky naučit, prostě něco mezi. Jako že jo, nekašlem na to, ale když se stane, no tak z toho nebudeme dělat co to neni. A abychom se navzájem poslouchali a vnímali. To zase neni tak moc, ne? Neřikám, že chci hned nějak koncertovat, na to fakt nejsem zdatná, ale chci mít kolem sebe lidi, se kterejma se dá něco nahrát, něco spáchat, nějak se prezentovat. A který se třeba i vyznaj v tom, co dělaj, aby mi mohli poradit, co si pořídit za vybavení – Sunny bych asi nedokázala zradit, ale rozhodně potřebuju nový struny a už dlouhou dobu uvažuju i o kombu nebo aspoň nějaký krabičce k němu, protože moje lejňátko – jestli ještě vůbec bude hrát po tý děsně dlouhý době strávený v podstatě venku na mraze – žádný efekty nemá a mně to tam docela chybí.
Mno, a to už je asi fakt všechno, už to ze sebe tlačim. Mějte se a ať vaše dny taky začínaj tak příjemně jako ten můj 😉