Rubriky
co se mi honí hlavou

První dojmy z Avengers

První dojmy?
Iron man je evidentně jedinej avenger, co má smysl pro humor. Nebejt jeho, ve filmu by se v podstatě neobjevila jediná vtipná hláška, což z toho filmu dělá cosi jako Iron Man 3. A to je slabý, s tím námětem by se dalo dělat mnohem víc.
Černá vdova má úchvatný červený vlasy, přesně ty samý vlasy jako moje RPG postava (:)) a hraje ji Scarlett Johansson. To jsou všechny kvality, který potřebuje. A taky tak nějak všechny, který má.
Hawkeye není Legolas. Legolasovi by nedošly šípy.
Hulk je fajn, ale jaktože se mu sakra neroztrhnou kalhoty, když se zvětší? Košile to odnese a kalhoty ne? Wtf? Ne že bych ho chtěla vidět nahýho, ale nedává to prostě smysl.
Loki má nejkrásnější úsměv ever O.o Dlouhý vlasy mu seknou. A ať mi nikdo neřiká, že je slizoun. Takhle slizouni nevypadaj. I když možná že jo, nevim, jsem zaujatá. Loki je boží. Doslova 😀 A jedna z mála postav, co je skvělá i dobrá, i zlá.
Thor je naprosto useless. Mám pocit, že ho do toho filmu přizvali jenom proto, že v něm hraje jeho brácha Loki. Kdyby se v něm aspoň potkal s Portmanovou, mohla tam bejt nějaká love story a něco, ale takhle? Boooooring. Next!
Captain America je skvělej kluk. Je to slušňák, má dobrý srdce a epesní pozadí. Ale je trochu nudnej a moc vážnej. S jeho postavou se dalo udělat mnohem víc (a teď nemluvím o postavě jako o těle, i když s tím bych taky věděla, co dělat XD)
Nicméně, bylo to velice příjemný, takhle na nedělní večer. Fakt mě bavily souboje superhrdinů mezi sebou i se záporákama – asi už mě nudí normální filmový souboje, jak v tom nejsou superschopnosti, přetáčím to, ale tady superschopnosti byly a hele, hned to mělo šťávu a bylo to děsně sexy. Rozhodně se nedá říct, že bych se celou dobu válela smíchy a pochybuju, že se na to podívám znova, ale teď zrovna mi to sedlo, docela mě to pobavilo a mám zase o čem snít (Looookiiii… <3). Tak teda dobrou 🙂

2 reakce na „První dojmy z Avengers“

skvelo vystihnute, suhlasim takmer so vsetkym ale najviac s Lokim :D On je uplne uzasny :D A Hulkove nohavice ma vzdy dostavali uz aj v jeho filme…je to trochu dost cudne:D

Komentáře nejsou povoleny.