Rubriky
co se mi honí hlavou

To už je zase prvního?

Poctivě vybírám na téma týdne a to je asi tak všechno zajímavý, co teď dělám. Včera na mě zase nějak padl splín, tak se z něj snažím vyhrabat, ale asi mi nezbyde než to zase nějak nechat na osudu a prostě si to vyžrat. Čekat, až to přejde.
Zvláštní je, že takhle negativně to všechno vnímá jen moje jedna část. Součástí toho mýho boje je totiž třeba právě to, podívat se na to jinýma očima. Není to úplně meditace, ale snažím se „upřítomnit“ nebo jak by se to dalo nazvat, prostě si uvědomit sebe sama a přítomný okamžik, uvědomit si bytí, dýchání a tak. Potenciál tohohle okamžiku. Ano, to je asi to nejdůležitější.
Včera jsem ten potenciál využila docela dobře, pustila jsem se do šuplíků v kredenci v kuchyni. Ty šuplíky mi fakt pijou krev, ale teď už trochu míň, pravda. Nicméně ještě se čeká na to, až ten mnou a tátou probranej bordel probere máma, a bůhví kdy k tomu dojde.
S tím TT přesně nevím, jak to bude. Obvykle se výběry zveřejňujou v pondělí, ale já budu pravděpodobně tou dobou na chatě a ještě nevím, jestli budu mít přístup na net. Pokusím se vyžebrat od mámy bílou krabičku. S tou chatou ovšem taky nevím, jak to bude. Původně jsem myslela, že prostě tentokrát nepojedu, ale nakonec jsme to domluvili jinak, o poznání komplikovaněji. A mám z toho strach. Na jednu stranu bych se hrozně ráda odpojila a vylezla ven, na tu druhou mám na netu pořád co dělat a bojím se od toho odjet. Hlavně vůbec nevim, co tam budu celej tejden dělat. Ale snad to nakonec nebude tak zlý. Hele, pokud bude pěkný počasí a šajnit sluníčko, tak s tím vlastně nemám vůbec problém. Pokud bude hnusně, tak tam asi zemřu. Tak jako tak se snažím utěšit vědomím, že babička bude ráda. Yep, na to musím pořád myslet. A vezmu si sebou Svit vzdálených dní, co mám půjčenej už asi měsíc a furt se k němu nemám (byly jiný věci na čtení) a sešit, ať můžu psát. A možná i tempery a věci na malování. To neni vůbec blbej nápad.
Tvl teď jsem se málem napila z odlakovače!
Zejtra jedu slavit kamarádovy narozeniny. Pořád se ve mně mlátí dva protichůdný pocity, posledních pár dní nějak silněji, a já mám pocit, že mě to brzo rozmlátí. Nebo já rozmlátím někomu ciferník, to je taky možnost. Sere mě ten naprostej nedostatek lidí, s kterýma by se dalo mluvit. Přitom by stačil jeden novej člověk, nanejvýš dva, někdo outside the limits, někdo nezaujatej, někdo s novym pohledem na věc. Chmm, kde vzít a nekrást?
A to škrábání bráchova pokoje mě taky nebaví, bolí mě z toho ruka. Proč se takový věci nemůžou udělat nějak sami? Expecto seškrab se!

11 reakcí na „To už je zase prvního?“

Ty jo dobrý, jako strašně nic neříkající, a občas se v tom fakt strácim. Pobavil mě koktejl odlakovače :D dej si ! Ztatila jsem se v tom že jdeš někam na narozky a pak ty dva pocity, ale uplně trpim při pohledu na to, že nejsem sama v tom že potřebuju někoho novýho. Já už se prostě nemužu dočkat prázdnin a následně nový školy v září, prváku. Tady mě už všechno sere. 😛 Jo a chatu si užij, ale mužeš to vzít jako takovej očistec, od lidí co tě serou 🙂

[5]: Hele já se v tom ztrácim taky, to nic :-D

No ten odlakovač byl fakt drsnej, já měla vedle ruky flašku piva a lahvičku odlakovače a úplně jsem hrábla po tom odlakovači :D

Prvák, nová práce… nový začátky 🙂 Jj, paráda.

Očistec je dobrej, ale tadyto bude spíš peklo, tam neni vůbec nikdo :D Jen jeden kámoš z vedlejší vesnice, ale ten mě sere taky.

Ahoj, nenašla jsem rubriku na reklamy, i když tohle úplně reklama není. Myslím, že by tě to mohlo zajímat, pokud ne, tak se předem omlouvám, že obtěžuji. Rozhodla jsem se vám udělat radost a snad nejen vám. Tato krátce založená stránka má sloužit všem lidem k propagaci jejich stránek, blogů, tumbirů atd. Doufám, že bude užitečná. Samozřejmě zde můžete zveřejňovat i své články. 🙂
http://www.facebook.com/groups/322335401152777/

Rubriku na reklamy? Proč bych proboha měla něco takovýho mít? O.o To je jako mít kaslík na letáky nebo koš na psí hovna. Když to nemám, tak o to nemám zájem, to je snad jasný :-? A nesnáším lidi, co uvádí svou reklamu tím, že to není reklama. WTF že to není reklama, jasně že je. Vygoogli si pojem "reklama" 8-O

No jo, hrozně ten čas utíká… Takže ty budeš vybírat články na TT? 🙂 To je super, myslím, že píšeš moc hezky, tak máš snad i dobrý vkus. Jsem na výběr zvědavá.

[8]: Z toho si nic nedělej, u mně spamovala taky. Říkám jí – logika věci, když rubrika na reklamy není, prostě je nechci! :D

Komentáře nejsou povoleny.