Rubriky
co se mi honí hlavou

Výběr nebude

Děcka, tohleto neni vůbec vtipný. Fakt ani trochu ne. Já se tu už dvě hodiny seru s tim výběrem na téma týdne, abych to teda jako dotáhla do konce, a i když byl trochu neuhlazenej, prostě aspoň byl. Přirozeně ve chvíli, kdy jsem ho chtěla publikovat, se mi podělal internet a najednou stránka nebyla dostupná. Net sice šel, icq a skype všechno v pohodě, ale načíst blog.cz prostě nešlo, ani můj blog, abych se podívala, jestli se tam ten článek aspoň zveřejnil. Přirozeně nezveřejnil, ale co je horší, z nějakýho nepochopitelnýho důvodu ten článek najednou nemám ani v Rozepsanejch. Ačkoli tam byl bezpečně uloženej, něco se někde podělalo a já ho tam najednou mám jen úvod a pak prostě prázdno.
Abych řekla pravdu, včera jsem měla dost blbej den než abych si chtěla kazit ještě tenhle – dost na tom, že mě už zase brutálně bolí hlava – takže nebudu třískat notebookem o zem. Volat mámě, abych jí vysvětlovala, co se s ním stalo, na to nějak nemám nervy, a tak na to prostě hážu bobek. Nebudu se vztekat.
Jestli má někdo nějakej nápad jako co s tím udělat, když ti prostě zničehonic zmizí obří kus článku z Rozepsanejch, tak sem s ním, mně nic nenapadá a znova to nenapíšu, i kdybych se na hlavu stavěla. Část vybraných odkazů mám uloženou v dokumentu na flashce, kterou momentálně nemůžu najít, a krom toho jsem v tom dokumentu (narozdíl od toho uloženýho článku) neměla popisky, komentáře a takový to, co se na tom odkazu vlastně najde – jsem sklerotik, takže bych to všechno musela zotvírat znova a na to tu fakt nemám stavěný připojení.
Takže tak. Pokud se nestane nějakej zázrak a ten článek se prostě neobnoví, tak nebude, aspoň ne tenhle tejden, protože na to, abych ho dělala znova, budu mít nervy jedině na svym domácim pc, kde se to dá nějak normálně používat, ale určitě ne tady na chatě.
Pěkně mě to sere a je mi to líto, ale nic s tim nenadělám. Blame blog.cz.

18 reakcí na „Výběr nebude“

No s tím se nedá nic dělat. Prostě na to kašli, však se bez toho jednou lidi obejdou. A třeba ti to nakonec stejně nedá a vrátíš se k tomu, i když ses teď zapřísáhla, že na to dlabeš 😉 A jinak prostě příště to nejdřív zkopírovat, než to zveřejníš, jen tak pro jistotu 😉
A kašli na blog, jsi na chatě, tak si tam užívej klídek 😉 Pokud to jde :D

Takže nejsem sama, komu před chvílí zmizel kus rozepsaného článku a já se tu vztekala:-) Jo, příště je fakt lepší si to nejdřív zkopírovat, nebo možná ještě líp, psát si to do textového dokumentu. Blog si dělá zkrátka, co chce.

Škoda no, ale co už, svět se nezboří. Já si vždycky píšu články ve wordu, jednak kvůli pravopisu :-D, pak taky proto, že je mám archivovaný, kdybych s blogem někdy sekla, taky je většinou píšu na etapy, protože mě prostě věci napadají v průběhu (a co kdyby náhodou nešel net), ale hlavně se mi nestane to, co tobě (a spoustě dalším). Jen taková rada ;-)

Ježto v tom výběru nemohu být, nechává mne to chladným.
Leč tvoje rozhořčení chápu.
Pomáhá otevřít okno a zařvat z plných plic:
"Zas#aný gejtsoviny!"

"Net sice šel, icq a skype všechno v pohodě, ale načíst blog.cz "
-Protože se přerušilo DNS spojení… s ním ICQ sice jede, ale http protokol ne…

jž jsem myslela že to nejde jen mě.
taky mi to sere a myslim že je nás asi dost komu se to po*****. :-?

Tak to věřím, že to dokázalo pořádně (s prominutím) nasrat..:-/ Můj včerejší den taky nebyl zrovna nic moc, ale tomu tvému se nevyrovná.. Tak držím palce, aby se uskutečnil nějáký zázrak a vyšlo to..

[1]: Hele ne že bych se vyloženě zapřísáhavala (doprdele, to je hrozný slovo :D), ale tady s tim notesem to prostě neni proveditelný… jinak bych se do toho z hecu pustila znovu, docela mě to bavilo 🙂

Hej, já normálně všechno zálohuju, ale fakt by mě nenapadlo, že se mi ztratí článek, kterej byl normálně uloženej v Rozepsanejch 8-O To byla fakt prostě chyba serveru někde a nepamatuju se, že by se mi to už někdy stalo. Celej tejden to ukládám téměř po řádku, abych o to nepřišla, a teď tohle :-D

[2]: Btw taky jsem tě měla ve výběru. Tebe si ještě pamatuju :-D

[3]: Nj, já prostě moc důvěřuju ukládání dat na netu a občas se to člověku vymstí… každopádně jsem ráda, že věc, co mě momentálně nejvíc sere, je zrovna taková prkotina. Jsem šťastnej člověk :-D

[5]: Tlusťjoch nepotřebu být ve výběru, to je výběrová záležitost už sama o sobě 8-)

[10]: Hele tyhlety komentáře to docela vyžehlily :D Vy jste všichni tak hodnýýý…. :-) Btw zase jedna z naprosto dokonalou ikonkou. Mám chuť ji sežrat :-D

To je škoda :/ .. Těšil jsem se, už jen proto, že články na tvém blogu jsou vždy velice 'poutavé' .. Ehm .. :D .. Jinak mi blog taky blbne, jeden článek jsem se včera snažil přidat asi hodinu a za boha se to nemohlo povíst, tak jsem na to taky prděl :D ..

Nevadí, veď my si na ten výber počkáme, budeš mať na neho viac času a bude o to lepší 🙂

Ale blog.cz má a mal svoje vady, napríklad jeden blog mi nejde načítať stále, furt mi to vyhadzuje chybu serveru.

Já už si všechny články, na kterých mi záleží (tzn. vše, co nepíšu jen tak z paty ve chvilkové euforii) píšu ve Wordu a ukládám. Protože blogu.cz už nevěřím ani tečku před cézetkem. :D Co už jsem se navztekala… takže pro příště, nespolíhej na blog.
Ale to nevadí, třeba ho doděláš znovu, až se ti bude chtít.

Teda lidi, vy mě fakt dojímáte. (zamačkává slzu) :-) No pokusim se to zkombit příští tejden, už to asi bude jen komentář k tomu, kdo ten výběr fakticky udělal, ale lepší než nic, když už jste mi tak věřili :-D

Párkrát se mi to zablogovou éru stalo. Od té doby průběžně ukládám. Téěmř po každíé třetí větě:-) Žebříček nej článků do hodnocení si dělám zvlášť a ještě posílám emailem, abych to měla několikrát pro tyhle zatracené případy.

[17]: Mnjn, nějak ty zkušenosti získat musím… tyjo ale že se to stane zrovna u jedinýho článku, na kterym mi fakt záleží… :D Nj, když už, tak už.

Komentáře nejsou povoleny.