Rubriky
Bez kategorie

Vyšel rozhovor s Mattem, hehe

Wheeee, v Autorském Klubu právě vyšel můj rozhovor s Matthiasem ze Sprostých povídek! 🙂 Tak šup šup, check it out!

Užívám si volno. Plány na dlouhej spánek klasicky nevyšly, já už prostě nějak nedokážu spát do dvanácti, nejpozději v deset se vzbudím vždycky, ale nevadí, aspoň bude víc času na jiný věci. Třeba jsem se hned vrhla na barvení vlasů. Odrosty jsou zlo a moje epesní oranžová už nevypadala tak epesně, když ji hyzdily, a protože jsem líná to celý znova odbarvovat, koupila jsem si hnědou. Jak se tak na to ovšem koukám, mám pocit, že z toho zas nic nebude, nějak se to nechytá.
Dneska dorazí do Prahy drahoušek Mysteria, na Muse, samozřejmě 🙂 Tak doufám, že se mi ho podaří aspoň na chvilku vidět. Je to k zbláznění, furt vídat lidi, o který moc nestojíš, a vůbec nevidět ty, po jejichž přítomnosti nejvíc toužíš. Ono se to po netu přece jenom blbě vymejšlí, co a jak provedeme s tím příštím rokem.

Ovšem vypadá to docela dobře, momentálně. Včera jsem zaplatila část svýho dluhu, sice tu menší, ale furt lepší než nic, hned se mi trošku ulevilo. Myslím, že nejpozději do ledna budu mít vyřešenou i tu druhou část. Jsem si celkem jistá, že se tomu nevyhnu a že to prostě budu muset zaplatit, ale dokud to nebudu mít jasně potvrzený od Klárky, která tomu narozdíl ode mě rozumí, tak proč se vydávat, žejo.
Na konci listopadu bych měla navíc dostat naopak dost peněz, který dluží někdo mně. Netušim, jestli k tomu dojde nějak samovolně nebo jestli to budu muset řešit nějak soudně, ale čas si nedá říct a běží, takže do dvou týdnů snad budu vědět víc.
Včera jsem tak uvažovala o odchodu na pracák, až mi teď skončí zkušebka. Ale pak mi došlo, že mám vlastně smlouvu na dobu určitou, a sice do února. A nějaký ty prachy na odjezd budu taky potřebovat. A stejně nemám nic jinýho v záloze. Takže to teď asi nebudu řešit a vydržím to ještě do toho února. Pokud v tý době ještě nebudu odjíždět, pak můžu uvažovat o pracáku. Do tý doby bych ovšem ráda vymyslela nějakej způsob, jak si přivydělat, když nemám kdy někam chodit. Možná přece jenom skočim po nabídce od mojí vedoucí, která po mně chce, abych ji učila anglicky. Jen si neumím představit, kdy to jako chce provádět. A odkud začít, když neumí ani barvy 😀 No, samozřejmě od začátku. Ale jak si jako představuje, že ji „naučím anglicky“, když nemá ani základy? To bude trvat ještě hodně dlouho, než se dostane k nějakýmu pořádnýmu speakování. A já nejsem žádnej učitel. Énu, je to výzva, ne že ne. Asi se zase jednou dostane ke slovu Help For English. Skvělá stránka, báj d vej.
Mněh, jdu smejt kedluben a rozplývat se nad koťatama. Herdek, já vám sem musim taky hodit nějaký fotky, dyť voni rostou jak blázni a vy vůbec nevíte, jak jsou roztomilý! Mno. Vyděržaj pionyr, všechno bude.


4 reakce na „Vyšel rozhovor s Mattem, hehe“

[1]: Tak se mu zkus trochu vnutit, on sice říkal, že nápady má, ale třeba by se slitoval :D Nebo zkus toho dalšího, kdo bude na řadě.

Nebo zbombarduj mailama Standu, ten přece hledá lidi na rozhovor naživo. A kde si udělat lepší reklamu než přímo na Srdci 🙂

Komentáře nejsou povoleny.