Rubriky
co se mi honí hlavou

For my lover, for my lover… ♫

To byly sakra Vánoce!
Včera – a nejen včera – jsem se přesvědčila, že dokonalost ještě existuje a že ještě je možný mít se skutečně dobře, bez háčků a čárek, bez jakýhokoli „ale“ nebo „jen kdyby ještě“. Prostě dokonalost.
Everybody thinks that I’m a fool but they don’t get any love from you, the things we won’t do for love, I’d climb the mountain if I had to, I’d risk my life so I can have you, you, you… ♫
Alonso. Busker z Covent Garden. Zamilovala jsem se tam do jeho hudby, obzvlášť jeho podání Roxanne, to bych brečela. Je to přesně jedna z těch krásnejch věcí na světě, který působí jako dokonalý anestetikum na jakýkoli problémy a trable, ať se děje cokoli. Tohle je duševní. Neni to jako horká koupel nebo jít s někym na pivo, je to mnohem hlubší a víc to funguje, je to lék. Zrovna ten svůj lék poslouchám, naštěstí jsem tehdy neodolala a koupila si jeho cédéčko. A je věčná škoda, že se o něj nemůžu podělit. Tihleti neznámí autoři… na youtube nic nenajdete, jen jedno amatérský video, kde toho neni moc vidět, internet ho prakticky nezná. K vzteku 😛 Kdybych byla nějakej hudební producent, okamžitě si pro něj dojedu, čapnu ho za kabát a šup s ním do světa. Boží člověk.
Přemýšlím, jak jsem o Vánocích vůbec nic nestihla. Ale ono toho zase asi nebylo moc, co bych potřebovala stíhat. Myslela jsem, že budu mít čas věnovat se novýmu blogu, ale zatím vůbec a nevypadá to, že bych teď v nejbližších dnech ten čas měla. Což je na jednu stranu naprosto úžasný. Všechen svůj volnej čas teď trávím s jedním člověkem a stojí to za to. Ty nejvyšší dávky anestetik, jaký je vůbec možný si vzít. Jen do mě s nima. Nevnímám, neřeším, nestarám se, všechno je mi jedno a je mi dobře. Neplánuju. Všechno bude, až přijde čas. Všechno se vyřeší. A když ne, no tak se taky neposeru.
Vášeň. Najednou má pro mě úplně jinej význam.
Nedal by si někdo trochu mlíka?

3 reakce na „For my lover, for my lover… ♫“

Dobrý vkus na hudbu 🙂 Tedy, pokud máš na mysli For my lover od Tracy Chapman, kterou jsem našla já…
A jinak, dokonalost existuje, pokud se soustředíš na následující hodiny. Abys odhalila tu pravou krásu života, nesmíš se dívat moc daleko, protože pak tam existují všechny možné i nemožné, milé i nemilé odbočky. A ty tě zbytečně znervózní.
Takže třeba já se teď těším z toho, že jsem objevila další báječnou hudbu. Z toho, že mám dostatek peněz na další cestu do Prahy za přítelem. Z oříškové náhražky čokolády /dostala jsem ji od strýčka, jinak si potrpím na víceprocentní. Ale to tě stejně nezajímá. :D/. A tyhle maličkosti mi neskutečně zlepšují náladu. 🙂
A teď mi došlo, že všechno, co jsem napsala je asi jen obměna tvého článku… Achjo, ale kdyby náhodou ne, tak to stejně pošlu.

Komentáře nejsou povoleny.