Rubriky
co se mi honí hlavou

Can you see the sky turn red?

Psavá je zase tak nějak na dovolený. Pár dní krásně svítilo sluníčko a já, místo abych trčela celej den u pc, jsem toho bohatě využívala a běhala po venku. V sobotu oběd s babičkou, odpoledne kapelní běsnění (myslela jsem, že se tu o tom víc rozepíšu, ale teď se mi nechce. Bylo to skvělý, tak co vám mám furt povídat :)), v neděli ráno angličtina, pak dlouhá procházka a večer hokej u piva (nebo pivo u hokeje?). Včera jsem se vzbudila se skvělou náladou, která mi vydržela přesně jen do okamžiku, kdy mi bejvalej manažer oznámil, že můj bejvalej klient (a aby toho nebylo málo, zároveň bejvalej) se rozhodl nechat spadnout pojistku, kterou jsem mu uzavřela před víc než rokem. To by mi mohlo bejt jedno, jelikož ta pojistka už půl roku neni moje starost, jenže ve smlouvě stojí taková jedna nepodstatná položka, a sice že spadne-li smlouva do dvou let od uzavření, vracím provizi.
Pokud to někomu přijde jako příliš malichernej důvod pro zhroucení se, tak bych si dovolila podotknout, že ta provize byla tehdy nějakejch deset tisíc a že nemám nejmenší ponětí, kde je vezmu. Celá tahle věc s nedostatkem peněz už mi natolik vlezla na mozek, že měsíc odkládám koupi nový barvy na vlasy s tím, že počítám, kolik by za tu cenu bylo rohlíků. Naštěstí jsem včera měla takovej docela plodnej rozhovor, během nějž jsem si řekla, že můj život prostě na prachách stát nesmí nebo se už definitivně zbláznim, a tak jsem si dneska pro tu barvu zašla. Když tam nad tím přemejšlím, už jí na tý hlavě mám sakra dlouho, takže pokud nechci, aby mi slezly vlasy, nebylo by od věci jít to smejt 😀 Tak zatím.
Tak, smyto. Přirozeně to, co mi na tý hlavě zbylo, nemá nic společnýho s představou, jakou jsem o tý barvě měla a jakou, koneckonců, prezentujou i na obalu. Ne, že bych snad čekala, že to chytne tak, jak má, ale docela mě to štve. Taková pěkná nazrzlá červená to měla bejt… no nic. Dohážu do sebe čínu a pádím na angličtinu. Poslat přihlášky jsem, samozřejmě, kvůli blbý hlavě nestihla, ale snad to zmáknu po anglině. Teda rozhodně si nemůžu stěžovat, že bych neměla co dělat. Zatracená prokrastinace.