Rubriky
co se mi honí hlavou

Short version

Trochu jsem se odmlčela. Měla jsem připravenej článek o úspěchu (tohle Téma týdne mě občas docela bere), ale to víte – jak to nedopíšete najednou, už to nedopíšete vůbec. A teď se toho zrovna hrozně moc děje, takže nestíhám psát, jako ostatně už tolikrát. Takže jenom short version.
Mám za sebou náročnou zkoušku v práci. Nejsem spokojená se svým výkonem, ale mám to a když si to tak přebírám, byl to úspěch. Ne přímo u zkoušky, ale mimo ni, na chodbě, když jsem čekala spolu s kolegama a jednu otázku po druhý jsem jim odpovídala, protože valná většina z nich se na to vysrala nebo neměla ponětí ani kde ty informace dohledat. To já ne. Já na tom strávila několik hodin dlouho do noci, a pak ještě dobrou hodinu nebo dvě ráno před odchodem. Nervy v prdeli, ale pokud jde o teoretickou část zkoušky, byla jsem nepřekonatelná. Měli mi z toho celýho dát test, nikdo by mě netrhnul, tomu věřim.
Problém byla ovšem praktická část, ale o tom fakt až jindy, dneska už je pozdě a zejtra mě čeká další školení. Vstávat musím navíc o hodinu dřív kvůli mytí vlasů (nj, mohla bych to sfouknout večer, ale v poslední době si až příliš zakládám na čerstvě vyfénovanejch a nadýchanejch vlasech. Prostě si je nehorázně užívám :))
Takže zatim brou, see you atp. A kdybyste nevěděli, co chytrýho si přečíst, tak tady máte něco k zamyšlení (a doporučuju, abyste si to skutečně vzali k srdci, protože je to zatracená pravda) – How can you actually help with the gulf oil spill