Rubriky
co se mi honí hlavou

Nepochopená

Varování: obsahuje vulgarismy
Ách bože. Miluju lidi, fakt je miluju. Jednou si dovolíte s něčím nesouhlasit a hned se na vás sesypou jako kobylky na úrodu. Ano, já vím, že nemusím psát na Téma týdne každej tejden – sice přesně to je podle mě důvod jeho existence, abyste se mohli každej tejden k něčemu vyjádřit a ten názor propagovat na hlavní stránce, ale whatever, já se neposeru, když se o mně jeden tejden nebude vědět.
A taky jsem nečekala, že se mnou budou všichni souhlasit, když si dovolím vyjádřit svůj nesouhlas s určením Anime jako příštího tématu (důvody ráda sdělím na požádání). Mohla jsem vysloveně čekat, že se na mě sesypou, ale způsob, jakym se tam do mě někteří jedinci navážejí, mi už nepřijde ani vtipnej, prostě mě regulérně nasírá. Přitom jejich argumenty jsou naprosto zcestný a já bych se nemusela takovejma sračkama vůbec zaobírat – jenže to bych nebyla já – já, takovej cholerik, co má potřebu vyjadřovat se ke všemu, a aby si nechal srát na hlavu, to teda nenechá.
A tak se hádám. Hádám se za svou čest a bezúhonost, po níž někteří v klidu šlapou jako po smetí a ještě si dovolujou tvrdit, že jsem ta povrchní, že jsem tu ignorant (přitom už to samo o sobě je nesmyslný – kdybych byla ignorant, tak se k těm jejich stupidním komentářům vůbec nevyjadřuju), a dokládají to naprosto nesmyslně překroucenýma argumentama, který jsem nikdy nenapsala, ani jsem si je nemyslela.
Ne, nemám nic proti anime. Ne, neupírám lidem právo vyjádřit se k němu v rámci TT. Ale ano,  dokážu si představit tisíc zajímavějších témat a domnívala jsem se, že i já mám právo říct svůj názor (to jsem se hodně sekla), a ano, věřila jsem, že se bavím s inteligentníma lidma, který ten názor pochopí a přijmou. Neříkám, že s ním musí souhlasit, jim to zjevně připadá jako výbornej nápad a fajn, já se s tím smířím, ale přijmout názor druhýho člověka by snad mělo patřit k samozřejmosti nejen u psychologů a podobných profesí, který prostě naslouchat musí. Mně kdybyste napsali, že nějaká Rihanna má nejmilejší úsměv na světě, tak já vám to doprdele brát nebudu. Když si to chcete myslet, tak si to myslete, já mám na věc svůj názor a ten je stejně cennej jako váš. Ani ve snu by mě nenapadlo někomu na takovej komentář odpovídat slovy:“Bože, ty seš taková kráva“ a podobně. Vám to přijde normální?
Ano, uznávám. Moudrý člověk ustoupí. Moudrý člověk se vysere na to, že ho někdo nepochopil a že si o něm pár ignorantů v diskusi myslí, že je povrchní debílek. Asi holt nejsem moudrá. Bejt nepochopená mě prostě nebaví, tím spíš, když se do mě lidi navážej, dělaj se chytrý a tolerantní a přitom to jsou oni, kdo mě potápí, ne naopak. Hrajou si na andílky a odsoudí mě pro nedostatek tolerance, zatímco oni sami jí asi maj na rozdávání při těch blafech, co o mně píšou jen proto, že jsem si dovolila nesouhlasit.
Ironie. To já bych se měla smát jim. Bohužel je mi z toho spíš smutno. Jen to dokazuje, jak je internetovej svět pořád vrtkavej a jak vás kdykoli během vteřiny můžou totálně odsoudit za cokoli, co jste si dovolili vypustit z huby. Ani nemusíte bejt růžovka s prdlym videem.

19 reakcí na „Nepochopená“

Holt se povedla 🙂 Jedna z těch nesmrtelnejch vět, co se hodí skoro na všechno :D

To jo, ale jen my dvě budeme vědět, na co byla poprvé použita:)) a to mě plně uspkojuje :D

Nakopat jim všem prdele! Každý má svůj názor a každý by ho měl aspoň trochu chápat a ne kolem sebe kopat a plivat – někteří narušený jedinci nic jiného nesvedou.

chcela som to do tej diskusie napísať aj ja, predsa len, mať články na tému týždňa plnú pre bežného blogera neznámych mien nie je asi najvhodnejšie, ale radšej som zabuchla notebook, asi to už aj tak nezmeníme, napíšeme článok na tému týždňa keď bude pre nás priateľnejšia téma…   nič to však nemení na skutočnosti, že tieto deti by aspoň na chvíľku mali výsť vonku od telky a počítača, bojový podtón anime im zjavne stúpol do hlavy :D :D

To je taky pravda, člověk si nesmí tak brát, protože jde stejně pořád jenom o počítač 🙂 Proto jsem taky ráda za kamarády, co mě čas od času vytáhnou ven. Jinak bych se tu z toho asi zbláznila :D

Neřeš ty lidi. Oni očividně nechápou, že anime nezajímá všechny, ne všichni o něm ví víc než jen vybavit si pod tímto slovem něco, čím anime skutečně je. (Ach, kde jsou ty časy témat jako prázdniny…, kde se nikdo nemůže pohádat… homosexualita také nebyla ideální, ale čert to vem)
Normální to není. Ignoruj je, nerozčiluj se, není to zdravé 🙂
Něco jiného je, když moudřejší ustoupí, a něco jiného nechat si srát na hlavu. I když občas se to podstoupit musí.

Napíšu ti svůj názor 🙂
Přečetla jsem si jeden tvůj komentář a říkám si: ,,Konečně nějaký inteligentní odpůrce.", ale pak jsem si řekla, že radši projedu i starší komentáře. Můj názor mě přešel po komentáři kde tvrdíš, že ti co nemají rádi důchodce jsou nevychovaní spratci (nevím proč bych měla mít úctu k někomu, jen kvůli tomu, že je starý, úctu si musíš zasloužit a tím, že mě předběhnou a ještě mi vynadají si ji u mě opravdu nezískají). Takže asi takto.
Chápu, že anime třeba neznáš a tak, ale podle mě je to určitě inteligentnější téma než prázdniny, na které všichni psali články typu: Co jsem dělala o prázdninách.

Neříkám, že musíš důchodce milovat, ale kolikrát naprosto nestíhám, jak neuctivě a sprostě se o nich lidi – hlavně puberťáci – vyjadřujou. Přijde mi to u nich jako nějaká soutěž – kdo víc pomluví starýho člověka, vyhrává. Aniž by jim děda v metru cokoli udělal, rozhovořujou se o tom, jak je to "hnusnej starej dědek", jak by měl už "chcípnout a nesrat" a podobně. A ještě se tomu smějou.

Rozhodně tím nechci omlouvat nerudnou bábu, co tě předběhne ve frontě nebo tě nějak omezuje – stáří ani nemoc neomlouvaj člověka z hulvátství a omezování druhejch. Ale obecně mám pocit, že názor společnosti na starý lidi je spíš negativní, aniž by v něm stálo pomyslný "ale" – že většina důchodců taková vůbec není, že starý lidi nejsou jenom smradlavý nerudný dědkové a báby, co se nacpou dopředu a hlasitě si pro sebe žádaj nějaký ohledy. Mám babičku, kterou nadevšechno miluju, a vytáčí mě do nepříčetnosti, když se lidi takhle hnusně vyjadřujou o lidech, co ani neznaj.

Stáří z lidí nedělá odpad a mezi lidma v produktivním věku znám mnohem odpornější existence než mezi staříkama. Označuju je snad proto všechny za odporný bastardy?

Jo, prázdniny mi taky nesedly. Napadlo mě několik dumavějších článků na to téma, ale nakonec nebyly tak dobrý, tak jsem je radši ani nezveřejňovala a čekala na další 🙂

[14]: Tak to pak tvůj názor beru. Já se zatím setkala jen s důchodci, které velmi naštvalo, že jsem jako první šla do autobusu, když jsem první přišla a čekala tam 10 minut, zatímco oni pobíhali po Kauflandu.
A to mě také překvapuje. Na hodinu chození po obchodě a hledání slev, to je nohy nebolí, ale když mají počkat, než se na ně dostane řada, jsou to děsní chudáčkové.
Neříkám, že staří lidi jsou nějaký odpad, proto se k nim chovám stejně, jako ke všem ostatním. Ale když mě nějaká babka předběhla ve frontě, nakrkla mě tím.
Já nechápu co prázdninama sledovali, akorát se vyrojili blogííísky :D.

Víš co, nech to být. To slavný Anime není až tak slavný, jelikož já, jako slavná osoba (ironie) bych ho musela znát. Ale neznám ho, tak není až tak slavný. Hoď to za hlavu, taky mi to nepřijde jako fajn nápad na téma týdne…

I dkyž mě to mlže být jedno, nikdyjsem článek na tém nenapsala :D

Děkuji ti za velmi pěkný komentář na mém blogu, který se u mě nevidí tak často. Budu se snažit tvá slova vzít k srdci, ale zase se vším nesouhlasím, ale to jsou maličkosti 🙂

[15]: Jasně, některý jsou na odstřel :D Ale takový typy se najdou ve všech věkovejch kategoriích.

[16]: :D Já už se na to vydlábla, řekla jsem si, že projedu starý témata a napíšu něco k nim, když budu mít tendence vyjadřovat názory. Sice už nebudu na titulce, ale whatever, o tom to blogaření neni 🙂

[17]: Dostala jsem chuť jednou plnohodnotně okomentovat :D Snaž se, ale samozřejmě je to tvůj blog, to byl spíš výčet toho, co bych s ním udělala já, kdyby byl můj 🙂

Ahoj,já mám teda na anime přímo blog Animepress,ale nikdy bych se teda s někým nehádal a nevnucoval mu to co nechce.Takové blbečky co koukly na Naruto a tvrdí že jsou otaku ignoruj.Jinak podle mně téma týdne je poslední dobou pro mne aktuální.První homosexualita a teď Anime.Jsme národ mnoha talentů.Takže rekapitulace…ser na všechny aroganty a náctileté trdla co mají vylízaný mozek.Zdravý Děda Shinigami

Komentáře nejsou povoleny.