Rubriky
co se mi honí hlavou

Náhle příchozí výlev bez hlavy, bez paty a téměř bez srdce…

Výlet se dneska pro nepříznivé počasí nekonal, ale zejtra už se nenecháme zastrašit a jdeme, i kdyby nevim co. Nejsem si ovšem jistá, jestli moje komentáře budou pozitivní, teď momentálně je mi tak strašně smutno, že počítám jen minuty do chvíle, kdy se rozbrečim. Někdo si toho třeba nevšimne, ale mně je celej den špatně a slabo od smutku a bolesti na prsou, tam co je ten velkej a důležitej orgán. Mám v hlavě pár veršů, ale nejde to sepsat. Nemůžu. Jsem zklamaná a utrápená z neustálýho čekání a doufání. Mám toho dost, ale nedokážu se tomu vzepřít, nedokážu se vzepřít jemu. Pořád si říkám, že se na to vyseru a že ve vlastním zájmu bych to měla nějak rázně ukončit, než mě to utrápí, ale já vážně nemůžu. A neni nic, naprosto nic, co bych s tím mohla dělat. Nemůžu to ukončit ani nemůžu vyřešit, co mě trápí, protože to je všechno on a já ho nemůžu změnit. Ani se o to nesnažím, protože co z toho? Jenže když to půjde takhle dál, jak dlouho to ještě vydržím? Uvnitř mě už zbylo pramálo síly na tyhle věci, na tohle trápení. Kolik ještě dní? Kolik týdnů, než se zhroutím nadobro? A co bude pak? Nic, řeklo by moje alterego. Nebude nic, protože nebude on. Rozcupuje a zašlape do země to, co po mně po všech těch pádech zbylo, a ani si toho nevšimne. Kaněc filma. Love me when I’m gone.

4 reakce na „Náhle příchozí výlev bez hlavy, bez paty a téměř bez srdce…“

Máš moc hezký a zajímavý blog 🙂 takovéhle,blogy jako je ten tvůj,mě baví:) a i co jsem o tobě četl,vypadáš,jako ehm,jak to říct..no příjdeš mi jako zajímavá osoba:)

Dík 🙂 Jen víc takovejch komentářů, když mám depku, to pomáhá :D

Nevím sice pořádně o co jde, ale myslím, že právě prožívám něco podobného. Ale nechci o tom psát na blog, bojím se, že by si to mohl přečíst nějaký známý a to nechci. Držím ti palce, ať to všechno zvládneš, at všechno dobře dopadne a ať tě nepřepadne nelítostná depka. Nenech si zkazit prázdniny!;o)

[3]: Obávám se, že na to už je pozdě, ale dík za podporu 🙂 O co jde, jsem rozepsala v dalším článku, ale zveřejňovat ho asi nebudu. Kdykoli jsem na blog pustila podobný věci, dopadlo to mizerně. Nechci vypadat jako že se neumím poučit z vlastních chyb

Komentáře nejsou povoleny.