Rubriky
co se mi honí hlavou

Přichází útlum

Zdá se, že psavá počíná vyprchávat. V mym životě se toho děje pořád stejně, ne-li víc, ale najednou jako bych neměla o čem psát. Navíc nastupuje lehká frustrace – celej den kolem toho chodim a nevim, co bych, a přitom se evidentně potřebuju vypsat. Chjo. 
Včera odpoledne jsem se vydala na natáčení. Ano, čtete správně – já, totální neherec  (i když s někdejšími hereckými zkušenostmi), jsem se po letech opět dostala před kameru. Ale zase tak žhavý to nebylo 🙂 Natáčeli jsme jakousi reklamu, ale vlastně ani nevím, jestli to někde poběží, jelikož nám nikdo nic neřekl – což je typický, komparsistům se nikdy nic neřiká, kromě „Omlouváme se, produkce ještě natáčí jinde, přijďte za tři hodiny“. Jelikož jsme tam celou dobu stáli v červenejch tričkách a mávali vlaječkama s logem Prahy, předpokládám, že by se to mohlo objevit na jejích stránkách, ale kdoví jestli. No ale to není hlavní. Hlavní je, že to byla fajn změna, zase jednou se něčeho takovýho zúčastnit, a i kdybych za to nedostala ty čtyři kila, byla bych docela ráda. S nima jsem samozřejmě radši 😀
Střelecký ostrov by Alena (picasaweb.google.com)
Po natáčení jsme vyrazili do Máje za trochou toho nakupování – koupily se ingredience na houbu a nějaká ta potrava a s tím vším jsme vyrazili na Střelák, kde jsme při západu Slunce seděli na břehu řeky, diskutovali o kravinách, popíjeli a chroupali všechno možný, a taky jsme se bavili dvěma myškama, co nám běhaly pod nohama a byly neuvěřitelně rychlý a samozřejmě taky roztomilý.
Když jsme se patřičně nacamrali, přesunuli jsme se do Vagonu, kde si to zrovna dávali Deratizéři. Ti nás ale zase tak nezajímali, tak jsme se uchýlili do zadní části klubu, kde mají fotbálek, protože většina z nás pěti chtěla pařit. Mně bylo bohužel tou dobou trochu blbě od zaseklejch zad, přejedení a přepití se, takže jsem si dala chvilku pohov se vším řáděním, a teprve později jsem si začala užívat večer, a to přibližně ve chvíli, kdy se na podiu objevilo Totální nasazení. Co bych vám tak o nich řekla – jděte na ně a uvidíte 😀 Zvláštní, jak jsem je nikdy neposlouchala a ani se mi to nelíbilo, a teď na ně chodím každou chvíli – to ty vlivy zvenčí 🙂 Ne že bych je musela vidět tak často, ale už jsem si dokonce vypěstovala pár oblíbenejch písniček, třeba Činčila, Za hranice nebo Nacistická tradice (nevim, jestli to je přímo název, ale zpívá se to tam :D).
Koncert byl fajn a nevim, co víc bych k tomu řekla, takže popojedu dál, ale tam se vlastně nachází jen cesta domů, která nebyla nijak záživná, a pak to další, co následovalo, ale to už se nesluší psát na blog 😀
Dneska dopoledne jsem si skočila na poštu (divím se, jak rychle a bezprůtahově se mi povedlo tam dojít) pro výpis z RT a jakousi doporučenou zásilku, z níž se vyklubal dopis z UK, že mě nevzali. No to mě nepřekvapuje, když jsem na těch přijímačkách ani nebyla 😀 Z pošty zase domů, trochu poklidit, pak sníst kousek oběda (neměla jsem moc času) a rychle do práce podepsat nový smlouvy. Konečně. Nakonec se to trochu protáhlo, protože v tom samozřejmě byl zase bordel (ještě že si na to dávám bacha, dvě části smlouvy mi vůbec nedali k podpisu, zatímco můj kolega je tam měl normálně přiložený) a protože kolega má ve zvyku neustále dokola opakovat stejný věci a dokud mu někdo neřekne, že už jsme to slyšeli, bude nám je asi řikat pořád. Ale tak já nikam nespěchala a poslední dobou jsem až nechutně tolerantní, takže jsem si to klidně poslechla popátý 😀 Pak jsem se vrátila domů a dorazila zbytek bramborákový nadílky, která se mámě dneska extrémně podařila, takže jsem se hrozně přežrala. Pak jsem se snažila si schrupnout, ale vůbec mi to nešlo – posledních pár dní jsou moje problémy s usínáním extrémně silný, asi to fakt bude chtít nějaký prášky. Nakonec jsem prolistovala nějaký ty blogy, navrhla mámě design na kočičí web (snažim se narvat jí nějakej už od tý doby, co ten web založila – neustále slintá u cizích designů, ale když jí udělám nějakej pěknej, jim podobnej, tak ho nechce, no to je pak těžký), snědla hrst ořechů, vypila jedno kafíčko, povztekala se u zpráv a teď můžu jít v klidu spát. No, spát. Stejně zase neusnu. A ráno na chalupu. Nechce se mi, ale co doma – aspoň vyvětrám hlavu.
Tolik ode mě, mám podivnou náladu, takže nic lepšího asi nevyplodim.

2 reakce na „Přichází útlum“

Komentáře nejsou povoleny.