Rubriky
co se mi honí hlavou

Že já se namáhám…

Včera jsem měla chuť napsat sem zase jednou něco podnětnýho, a tak jsem najela na výpis článků na téma týdne a začala listovat tématem Peníze. Málem mě omyli. Drtivá většina článků s tématem naprosto nesouvisela nebo obsahovala jednu větu, všechno prostě samý zneužívači, brak, reklama a spam. Zaprvý jsem nechápala, že si toho nikdo nevšiml a nevyřešil to, za druhý mě to nasralo, protože jsem tam přišla hledat inspiraci a nápady a ty jsem v tom nánosu sra*ek opravdu dohledat nemohla. A tak jsem otevřela reportovací formulář a jednoho šmejda za druhym jsem nahlásila. Těšila jsem se, že se na to někdo vrhne a vadný články promaže, těšila jsem se, že si to téma projedu třeba zítra znova, tentokrát okleštěný od sajrajtu, aby se v tom dalo vůbec něco najít. Těšila jsem se na další maily typu „Děkujeme za spolupráci“, no ale vono hovno, milé děti.
Namísto toho mi přišlo asi čtyřicet zamítnutí se slovy, že chybí odkaz na žebříček, kde by si tu stížnost mohli ověřit. V první chvíli mě napadlo jen – WTF? Odkaz na žebříček? To si nejsou schopni zabrousit do žebříčku, vybrat téma Peníze a zkontrolovat si to, když to bůhvíproč potřebujou? Já se s tím reportováním srala celou hodinu, slovy hodinu, doufajíc, že někdo na problém zareaguje a vyřeší ho, a namísto toho mě v podstatě poslali do háje, že se tím nebudou zabývat kvůli tomu, že jsem nepřidala odkaz na žebříček (kterej po mně nikdy dřív nechtěli a na kterej se dostanou po třech kliknutích myší)? No to mě poser.
A tak na to dlabu. Až mě zase někdy popadne chuť dělat pro blog.cz něco dobrýho, připomeňte mi laskavě, že je marná snaha, kterou nikdo neocení, naopak váš ještě vyfakujou s tím, že jste nepřidali nějakej podělanej odkaz – jako by nestačilo, že jsem jako kretén poctivě vkládala všechny odkazy na ty dementní články. Bhe. I’m done.

3 reakce na „Že já se namáhám…“

Žebříček? Jim hráblo ne, po mě taky nic takovýho nechtěli, na co. Taky mě to kolikrát nasralo a začala jsem nahlašovat provinilce. Ale to už zabere zbytečně moc času a on to pak stejně udělá někdo jinej, takže proč se rozčilovat a namáhat. Ale stejně mi to vadí, pač člověk si chce počíst něco zajímavého a ono nikde nic.

Právěže tohle nikdo jinej neřešil, ten žebříček je prostě plnej sraček a spamů, až se mi z toho udělalo blivno, no a oni ty moje reporty všechny zamítli. Nechápu. Jeden by řek, že budou mít zájem na tom, aby se v tom žebříčku objevovaly jen smysluplný články, a ono hovno.

Komentáře nejsou povoleny.