Rubriky
co se mi honí hlavou

Pár poznámek k vánočnímu shonu

Tak mám za sebou druhou vlnu vánočního nakupování a řekla bych, že velmi úspěšně. Sice před sebou pořád mám asi milion úkolů, ale seznam se ztenčuje, a to ještě neni ani půlka měsíce. Myslim, že když nic jinýho, s dárkama letos problém mít nebudu. 
Všem tápajícím bych chtěla doporučit Arkády – je to tam přiměřeně velký a dá se tam sehnat spousta věcí. Pro lidi jako já – co chytaj nerva z davů – je to mnohem lepší než třeba Chodov, ten je fakt obří a hrozně snadno se tam ztratíte, nehledě na to, že to stejně neprojdete celý dřív než vám začnou umírat nohy. To Arkády jsou tak akorát 🙂 
Dobrý jsou taky vánoční trhy na Míráku a Palačáku, před Arkádama je taky pár stánků, ale víceméně se žrádlem – klobásy, masný výrobky, sýrovej stánek… Taky už se vytasili se stromkama. Bleh, to zase bude letos honička. Ale mám pár tipů, tak uvidíme. Myslim, že horší než vloni to bejt nemůže. 
A jako asi poslední z mých tipů doporučuju Body Basic, tam maj už dlouhou dobu velký slevy (doufám, že je ještě nezrušili, teprve se tam chystám). 
Uf. Mám pocit, že letos to bude fakt docela fajn. Taky je tu docela slušná šance, že letos nebudeme jako obvykle žrát cukroví až do března, neboť dneska jsme s babičkou asi šest plechů spálily (přesněji řečeno ona spálila, já za nic nemůžu :D). Takže pokud jí nehrábne a nezačne místo toho přidělávat další, mohl by se nám podařit náš odvěkej task – přimět jí dělat toho cukroví míň 😀 Mno, uvidíme. 
Kromě pečení a nakupování jsem dneska samozřejmě byla na meditaci, zejtra možná nějakej report na Enterspace, dneska už totálně usínám. A kdyby někdo nevěděl, co do ucha, tak já teď furt dokola protáčím The Feud a už mi z nich asi jebne 😀 Příští tejden maj koncert v Chapeau Rouge a já se na ně těšim jak malej smrad na novýho gameboye, protože po tom, co jsem je viděla na RFP, je nemůžu dostat z hlavy a v jednom kuse jsem se modlila, aby zase přijeli. A ono jo! No a protože nejlepší věci jsou zadarmo… no, tak zadarmo to úplně nebude, ale 130,- za kapelu takovýho rázu plus A Banquet? To je vážně spíš symbolická cena. Takže prostě žádný výmluvy a všichni ať jste tam! 😀 
Taky bych ráda viděla Tata Bojs, který hrajou jen o den dřív a který jsem neviděla ani nepamatuju, ale kdoví jak to všechno bude.
Chm, víc toho ze mě fakt nevypadne, krize přetrvává a krom toho mi tu padá hlava do klávesnice. Tak se mějte a radim vám, jestli jste ještě nezačali shánět dárky, jděte na to, než to v těch centrech bude k nevydržení. Jestli se něco nevyplatí odkládat, tak tohle. A víte co, duševní pohoda především 🙂

5 reakcí na „Pár poznámek k vánočnímu shonu“

Musím zaklepat, že já letos taky nakupuju dárky dřív a jsem relativně v klídku. Zdá se, že ten největší stres se mi asi vyhne 🙂 Spoustu věcí mám, další nakoupim dneska a zbytek maximálně během příštího týdne 🙂 Horší bude to všechno odtahat z intru :D Mám tam totiž i nějaký keramický věci a jsou docela těžký :D

[1]: Taky mám ještě jednu knihu z netu vyhlídnutou, ale je to v nějakym antikvariátu v Poděbradech a ještě mi neodpověděli na mail, tak kdoví, jestli se to stihne.

[2]: Já jsem se prostě rozhodla, že letos se z toho nehodlám zbláznit. Dost na tom, že vloni to bylo příšerný. Třeba stromek jsem sháněla až někdy těsně před Štědrym dnem a to už je všechno vykoupený a zbyly jenom smetáky, takže to bylo k zbláznění. Něco podobnýho s dárkama, ty obvykle dokupuju ještě na Štědrej den, což je taky děs.

Mně toho ještě dost chybí, ale myslim, že během příštího tejdne bych to mohla nějak pořešit a pak už jenom zevl. Horší nervy mám teď z práce 😛

za feudy jenom kilo, když hejbnem prdelí:D
jinak jsem teď byla docela příjemně překvapená zase marksem a spencerem, kolik věcí, ať už kosmetickejch (ááá, kokosový věci!!!:D), nebo labužnickejch, se tam teď před vánocema objevilo:)

Komentáře nejsou povoleny.