Rubriky
co se mi honí hlavou

Krátce k práci a pár fotek

Tak jsem napsala už asi tři články do rozepsaných a nic z toho se nedá zveřejnit. Prostě mi to nějak nejde. Ale chci si tu udržet nějakou informační návaznost, takže se aspoň zmíním o tom, že už mám za sebou první klientskou schůzku a mám z toho perfektní pocit. Sice to ještě nebylo v mojí režii, ale i na to dojde, hlavně že se něco děje.
Dneska jsem zase měla schůzku s jedním z pánů bossů a podal mi spoustu zajímavých informací, který jsem doposud vůbec netušila nebo jsem je měla zkreslený – prostě to bylo ohromně přínosný a taky nebývale příjemný, takže jsem si z toho odnesla úplně parádní pocit a jsem velmi spokojená. Teď je to jen na mě a na tom, kdy se dokopu k věcem, který potřebuju řešit. Věřím, že brzo budu o dost dál, počínaje zítřkem.
Jinak pro vás mám pár fotek, který jsem chtěla původně zakomponovat do nějakýho textu, ale dlabu na to, než bych se k tomu dostala, už by nebyly aktuální. Takže tohle snad prozatím postačí – náladu mám perfektní, pracovní a celkem vytíženou. I když aktivně nejsem na nějaký schůzce, pořád o tom přemýšlím a zkoumám, co bych kde jak vylepšila, co se kde naučit, co potřebuju zjistit a podobně. Plánuju. A těším se. Ještě na to nejsem tak extrémně „nadržená“, jak dneska zahlásil boss, ještě pořád bojuju se svou nejistotou, ale vím, že se to poddá, a tak se mi s tím bojuje mnohem snáz.
A teď už těpéro, jdu do sebe nasoukat něco jedlýho a frčím plavat a popíjet. Všímáte si? Už zase chodim mezi lidi… 🙂
Jo a ještě teda ty fotky – viz celý článek. První dvě jsou z procházky parkem – m. si zase hrála s makrem 🙂 A ty další snad nepotřebujou komentář, to jsme se prostě s mámou snažily zachytit ty naše myši. Ono to teda moc nešlo, ale snad z toho aspoň je vidět, co je to za zvíře 😀 To prozatím postačí. 

lavička
makro
Myš 1
Myš 2
Myš 3
A t t t to je vše, přátelé 🙂

7 reakcí na „Krátce k práci a pár fotek“

[3]: No mně právě ani moc nepřijde :D Ale jo, už chytaj nějaký ty kočičí móresy, už se protahujou a celej den to prospí… :D Něco tam asi bude 😉

Taky se jim včera začaly otevírat kukadla, takže brzo už budou vypadat o něco záživnějc 🙂

Komentáře nejsou povoleny.