Rubriky
co se mi honí hlavou

Rychlovka bez předkrmu a bez dezertu – prozatím

Jsem tu jen tak na skok mezi dvěma pohovory. Ten ranní byl docela fajn a kdyby za tu práci – když už je tak časově náročná – bylo o trochu víc peněz, neměla bych vůbec o čem přemýšlet. Takhle toho trochu k přemýšlení mám, ale fakt jen trochu. Každopádně než se k čemukoli rozhodnu, čeká mě zkušební nástup do práce, kde si cca na dvě hodinky zahraju na pekařku a pak se uvidí, jak to zvládám a jestli to vůbec zvládám. Já si troufám říct, že to dám.
Cca za hodinku mám pak pohovor druhej (teda celkově vzato třetí, i s tim na recepční), na hostesku do Tesca, a pak to musim nějak zvládnout na AJ, neboť jestli tentokrát přijdu pozdě, tak končim. Což bych přežila, kdyby to proběhlo tak nějak v klidu, ale ne mám-li pani dokázat, že jsem opravdu nespolehlivá a k ničemu. To bych vážně nerada.
Mno, tak já zase běžim, dneska neni moc času na vykecávky, snad večer. Je toho tolik, co se mi děje – minulej víkend v Tišnově, tenhle víkend na chalupě, Majáles, rande s pardálem a další věci a já to vůbec nestíhám zapsat, to je hrůza O.o Ale však vy to nějak přežijete. A za odměnu v příštím článku přihodím pár fotek – trochu jsem se na tý chatě vyřádila s foťákem, zase 🙂 Tak snad tam bude něco koukatelnýho. Mějte se a užívejte sluníčka 😉

1 komentář u „Rychlovka bez předkrmu a bez dezertu – prozatím“

Komentáře nejsou povoleny.