Rubriky
co se mi honí hlavou

Co-kdo-chcárna aneb Giveaway

Během víkendu na chalupě jsem objevila téměř nepřebernou řadu dalších minimalisticky zaměřených webů a blogů, které mimo jiné nabádají k redukci materiálního vlastnictví. Jelikož decluttering je už přibližně rok jednou z mých nejoblíbenějších činností (obvykle tomu říkám „vyhazovací mánie“, „posedlost zbavováním se nepotřebných věcí“ a podobně), hltám tamější články s rychlostí metelesku blesku, až mi sliny kapou, a hned jsem si taky začala v hlavě sumírovat, co přijde k „úhoně“ při mé další vlně. Původně jsem myslela, že ta vlna přijde až někdy během týdne, ale nedalo mi to, jakmile jsem přijela domů, ani jsem nevybalila a začala plnit další krabici od bot věcma, jichž se chci a potřebuju zbavit.

Něco málo šlo nemilosrdně do koše – a přiznávám, nebylo to snadný, protože obzvlášť vyhazování hraček, co mají tvář a výraz, mi nedělá vůbec dobře 😀 – a ten zbytek jsem nafotila a hodila na facebook. Budu doufat, že se toho někdo ujme, a jestli ne, odnesu to některý čtvrtek do hadrárny (jestli ta akce ještě vůbec existuje) nebo to prostě nechám ležet na popelnici. Jinak už vážně nevím, co s tím. Navštívit nějaký děcák? Nevíte někdo o nějakých dalších akcích, kam je možné donést svoje staré věci a povyměňovat, rozprodat nebo prostě jen tak to tam nechat napospas případným zájemcům? Nechci ty věci přímo vyhodit, přece jenom někomu se to ještě může hodit/líbit, mnohé z nich jsou nové nebo jako nové. No, ostatně, přesvědčte se sami, tady je dnešní várka. Kdyby někdo prahnul po větším rozlišení, dejte mi vědět, ale snad to bude i tak dobře vidět. Info k jednotlivým fotkám najdete po najetí na ně.

14 reakcí na „Co-kdo-chcárna aneb Giveaway“

Asi bych trpěl podobným zájmem, kdyby bylo ještě čeho se zbavovat. :-) Je ale zajímavé, co člověk kolikrát dokáže za život nasbírat různých drobnůstek. :-)

to maličký prasátko zprava na pátý fotce mám taky!! =D toho bych se nikdy nevzdala.. kdybych věděla, kde je =D

[3]: Tak jestli ho nenajdeš, dej vědět a dám ti tohle :D

[2]: Přemýšlela jsem, jestli by se to dalo někde střelit jako set, ale zatím mě nic nenapadá a stejně si myslím, že lidi, i když to sbíraj, si radši vyberou jednotlivý kousky 🙂

[1]: Já jsem za poslední rok vyhodila už docela slušný množství věcí, ale to je práce na pokračování. Jsem jeden z těch lidí, co fakt neumí vyhazovat věci, co jsou ještě pěkný a použitelný. Představa, že bych tohle všechno nacpala do tašky a prostě vyhodila, mi vůbec nejde na mozek, na to fakt nemám koule :D

Anwi chce všechny žabičky a prasátka!! =) A cenu si řekni sama 😉

Jako fakt? Tyjo :D A nechceš se u mě teda někdy stavit, že bysis to žabí nadělení prohrábla a zkontrolovala, co se líbí/nelíbí? Mám tu i nějaký samolepky se žábama třeba a možná najdu ještě něco.

ale žabí houba je Mauděte! 8-D (nikdy jsem nevěřila, že to řeknu, ale ještěže mam to fb a byla jsem rychlejší, chááá!:D:D)

[8]: no, nic jiného jí asi nezbyde:D ale mě prostě dostal ten výraz.. (kdyžtak jí dám za to jednu žábu ze svýho, taky nějakou mam, kdyby jí šlo o kusy:D) jo a ta jedna žába uprostřed vypadá skoro jak živá..

[6]: Stavím se ráda, ale tenhle týden asi ne, to budu mít čas zase až někdy po práci a to je až tak okolo devátý. Ještě se ozvu =)

Čoveče tyhle už nemám, ani nevím, co se s nima stalo, ale mám zase jiný věci a různý semínkový náramky třeba. No, musim zrobit to aukro nebo něco takovýho, ať je v tom přehled.

Komentáře nejsou povoleny.