Rubriky
co se mi honí hlavou

Blogobrity mého srdce (meme, den 15.)

Á, to je konečně otázka podle mého gusta! 🙂 Tak směle do trochy tý reklamy. Kdo že je tu to moje nej?
Abyss, protože je to knihomolka a hlavně důsledný recenzista, čímž by mohla jít příkladem všem nám ostatním lemrám, co si sice tu a tam něco přečteme, ale že bysme to nějak sepsali, to teda ne. Navíc se u ní pořád něco děje, hlavně mě fascinuje, kde furt bere nápady na ty fajn soutěže. Taková kulturní osvěta, to je nesmírně záslužná činnost, za kterou si zaslouží deset bludišťáků, o pěknym funkčnim designu ani nemluvě.
Bels, protože mi kdysi přilnula k srdci a pořád tam nějak je. Bez ní by to tu prostě nebylo ono.
Citová prostitutka, protože je unikátně otevřená a anonymní. Tu otevřenost by jí mohl kdekdo závidět a u mě za to má nesmírný sympatie, protože jsem zastáncem přesně tohohle druhu psaní a vyjadřování. Když se jí chce stavět blog na tom, že má opar na prdeli nebo že má strach z toho či tamtoho, tak ať to sakra píše, tak intimně a otevřeně, jak jen to jde. Tohle umí málokdo, většina blogerů jen sní o tom, že takhle bude jednou psát, a komentuje ve stylu „jé, já bych chtěl umět bejt takhle otevřenej“. 3D lidi pak naopak láteří, že to je strašný, takhle otevřeně o sobě a o druhých psát a že by se dotyčná měla stydět. Což mimochodem slyším dost často i na sebe a to si přitom srovnejte ty moje ubohý výlevy s intimitou CP. Hadr proti tomu, co dělá se svým blogem ona. A za to jí patří všechny hvězdičky světa. A navíc to zbytečně neokecává, ty články mají unikátní koncept, kterej nenarušuje a vždycky je v tom něco zajímavýho. Nenuceně, ne uměle, prostě píše články s myšlenkou. Když myšlenka neni, tak nepíše. No to je úplně neuvěřitelně awesome. Taky podle toho pak ta úroveň blogu vypadá.

Cirrat, protože je to charakter. To je postavička, to je blogobrita jako hrom. Jedno jméno na seznamu „to meet“, jestli vůbec někdy někoho z místních potkám naživo (tedy samozřejmě nepočítaje ty, které už jsem potkala). Ovšem jméno, co budí respekt, a tak si člověk řiká „kurva, radši nepotkat, pže bych se akorát ztrapnila svýma debilníma názorama na svět“ 😀
Lennie Heroin, páč je to punk. Takovej z těch pravějších, pokud vůbec něco jako punk existuje. Spousta jeho článků jsou sračky a člověk by mu dal nejradši po tlamě za to, jak si furt stěžuje, ale kurně nejsem já stejná? Nejsme tak ňák všichni stejný věčně naříkající chudinky? A neni to blogování právě o tom? Lennie mi prostě přijde děsně hustej, připomíná mi moje rebelský léta a ten skvělej outsiderovskej pocit, kterej mě jima protáhl, a to mě baví. A navíc má narozdíl ode mě funkční kapelu, což mě dost fascinuje. Že to někdo, koho znám (byť jen virtuálně a velmi povrchově), dokázal zrealizovat a fakt prostě hraje. Závist.
Lúmenn, protože je to parádní autorka, její Blázinec naprosto zbožňuju a má v hlavě mozek. Takových lidí je třeba si vážit, moc jich nemáme. I když samozřejmě v tomhle výčtu jsou jenom tací.
Malé chlupaté stvoření z Alpha Centauri, protože to je i mezi těmahle unikátama naprostej uni-unikát. Kouzelný stvoření, zábavný, rozkošný, inspirativní a naprosto neuvěřitelný. Kam tenhle tvor chodí na ty svý nápady, to bych chtěla vědět. K čongům to asi nebude.
Ma(u)de in euphoria, pže to je moje Mauďátkooooo 🙂
Metteorwa, další samorost a unikát. Otevřenost sama, „pornofotografka“, která je k uzoufání rozkošně dekadentní s těma svejma nahatejma fotkama a s tim svym drsnym „whatever“ výrazem na nich. A samozřejmě je to zase děsně chytrej člověk.
Misantrop je sice divnej kořen, ale má recht. Kdyby aspoň půlka lidstva vychcípala, to by se nám to kurňa žilo. Už aby přišel nějakej ten meteorit. Do konce roku vysloveně odpočítávám a jestli se nic nestane, tak se pěkně naseru.
Rýža, protože je to takové sympatické člověko 🙂
Sikar, huá, protože to je takovej blogerskej mls 🙂 Další jméno na seznamu, další člobrda, co mě nesmírně bere a kterýho by bylo ohromně zajímavý poznat naživo.
Temnářka. No jeje, Pani Autorka. Ta jak někde komentuje, tak to čtu, stejně jako názory výše uvedených i ty její jsou pro mě velice vážené a důležité.
Tlusťjoch. Další pan unikát. Naprosto nepochopitelný člověk. Což mě pochopitelně bere, ježto pro takové exoty já měla vždy slabost >:)
Venom. Venomeek. Podobně jako Bels, prostě mě něčím bere, připadá mi tak nějak mně podobná v tom psaní a názorování. Sympatické stvoření, nadmíru.
Zelená. Tuhle mám zase ve stejnym šuplíčku jako Lennieho. Taky magor s totálně oustiderovskym stylem života. Až si člověk řiká, je to vůbec možný, aby byl někdo takhle narušenej. Mno, z vlastní zkušenosti vim, že je, proto mě baví si to číst. A zase – mozek v hlavě, její komentáře mě vždycky přitáhnou.
Tak to by byly ty největší topy, ale dalších několik desítek jmen, převážně členstvo AK, má pro mě smysl sledovat, to zase ne že bych nic jinýho nečetla. Ale tihle jsou prostě pro mě „ti nej“. Blogobrity. Známý firmy. Muhehe.

10 reakcí na „Blogobrity mého srdce (meme, den 15.)“

Zaujalo mě to a se vším co jsi k blogobritám napsala sedí. Všechny mám ráda a stejně jako tebe a Temnařku bych chtěla potkat osobně i když také bych se jako ratlík třásla před Cirrat, která ve mně budí respekt.

hahaha – vtipný takhle o sobě číst :D každopádně, lennieho si naprosto vystihla, dát mu pár facek a v zápětí mu složit poklonu že si jede to svoje..

[2]: Tak to se na něj těším dvakrát tolik, pokud to teda někdy vyjde :D

[3]: Žejo :D No, tak snad se mi někdy poštěstí potkat naživo i vás dva, byť si nedokážu představit, že by se někdo z vás účastnil něčeho tak přízemního a stádního jako "sraz blogerů" 🙂 Ale tak třeba někdy uděláme jenom nějakej vip sraz. Outsider sraz nebo tak něco. Nebo prostě půjdem zakalit :D

[4]: krásně jsi mě vystihla, jakože fakt, líp bych to nenapsal
sraz blogerů asi ne, ale nedávno jsem se s jednou virtuální známou z blogu potkal a skvěle jsme si zašukali :-D

Komentáře nejsou povoleny.