Rubriky
Pár slov k Autorskému Klubu a Blogu

Jak by mohla vypadat správa blogu – návrh designu

Mnoo, tak když jsou tu ty řeči o tom, jak by mohla eventuálně vypadat hlavní stránka tadytoho servéru, tak jsem si zkusmo navrhla, jak by se mi třeba líbilo mít to udělaný. Je to takovej rychlonávrh, ale myslím, že by se něco v tom smyslu dalo vytvořit a přijde mi to celkem použitelný a přehledný. Co vy na to?

P.S.: Tohle není vysloveně o AK, ale je to blogová tématika, tak jsem to k tomu přiřadila.

13 reakcí na „Jak by mohla vypadat správa blogu – návrh designu“

To nevypadá špatně, akorát teda ještě co dole. Byla bych pro box s TT a box s nejnovějšími články. A šlus. Možná ty barvy můžou být jiný a rohy kulatý, ale rozvržení se mi zamlouvá.

[1]: Souhlas, ten spodek jsem už odflákla 🙂 Já bych se hlavně snažila, aby těch boxů bylo co nejmíň a aby ta stránka byla co nejkratší. Nejradši mám weby, kde se mi všechno zobrazuje hned nahoře a nemusim rolovat dolů.

Tak to se mi hrozně líbí. Standa by se vážně mohl od tebe inspirovat. Souhlasím i s Ann, která navrhla kulaté rohy. Každopádně je to jednoduché, vkusné a jak všichni víme, méně znamená více.

ti oblíbení tam se mi moc líbí =o) jinak mi to trochu připomíná blog.com, který má ale dost funkcí hned na té úvodní stránce, takže je dost nepřehledný… tohle je lepší =o)

Já jsem taky pro to, aby bylo více položek v "vaši oblíbení blogeři napsali". Jinak je to vážně pěkné 🙂

Ten minimalismus se v tobě nezapře :D Ale mě by se to tak klidně líbilo, jednoduché a bez rušivých faktorů.

Možná by to chtělo funkci, kdy bychom si mohli každý po přihlášení nastavit stránku Blog.cz podle svého.

Nicméně vypadá to dobře. 🙂

[5]: Mně by se taky líbilo, kdyby to zobrazovalo i články mých oblíbenců z jiných domén.

[6]: To by bylo vidět, jak je to odfláknutý :D Je to jenom narychlo naflákaný v Malování, to by to někdo musel víc rozpracovat, aby tě při pohledu na velkej formát nerušily nedostatky.

[8]: Nemůžu si pomoct :D

[9]: To byla taky moje první myšlenka, že by tam třeba byly nějaký ty boxy a každej by si mohl nastavit jejich zobrazení (čili jestli je bude nebo nebude chtít vidět), polohu na stránce (tažením myši), velikost, barvu… prostě si to upravit k obrazu svému. Nicméně si nejsem jistá technickou náročností, to už by chtělo asi hodně práce.

[9]: [10]: To by bylo fajn, ostatně se tu o tom už párkrát mluvilo, ale nevím, jestli to vůbec jde, propojit blog s jinými doménami. Nicméně třeba pro mě by to bylo rozhodně užitečnější než rss čtečka.

Je to super. Hlavně to s těma oblíbenýma blogama. Já mám jejich seznam na své stránce vlastně proto, že si vždycky otevřu svůj blog a pak jenom klikám na ty ostatní z toho řádku dole :D

Komentáře nejsou povoleny.