Rubriky
věci, které miluju

#1 Dobrej sex

No ano, proč nezačít rovnou tím nejlepším, co můžeš mít? Dobrej sex je věc k nezaplacení a bohužel musím říct, že pro mě v poslední době poměrně nedohledatelná. Ne že by nebylo s kým. Nebo kdy. Ale občas se fakt dostávám do stavu, že si řikám „proč?“.

Každopádně abych to nějak definovala – je to dobrý, když to má jiskru. Musí v tom bejt vášeň, takový ty předem domluvený záležitosti mě fakt nebaví, to je úplně vrcholně nudný a málokdy to dopadne tak, abych si řekla „jo, to mi stálo za to“.
Je to dobrý, když je to s někym, koho mám ráda a kdo má rád mě. Nemusíme se vysloveně milovat, ale musíme jeden k druhýmu cejtit aspoň nějakej náznak úcty, zájmu, potěšení z toho, že s tím druhým jsme a tak. Musí nás navzájem vzrušovat přítomnost toho druhého, a tím nemyslím vysloveně sexuálně vzrušovat, ale prostě tak, že je fajn bejt s tim druhym a vy nemyslíte na to, že za deset hodin vstáváte a co jste měli včera k obědu. Prostě víte, že jste tam, kde máte bejt, a užíváte si to, nelitujete toho a neni žádný jiný místo, kde byste v tu chvíli byli radši, žádnej jinej člověk, s kym byste byli radši.
Je to dobrý, když si na nic nehrajete. Tohle je velká výhoda „nezamilovanejch“ čísel. Ve chvíli, kdy víte, že z toho nebude vztah, zjistíte, že si nemusíte na nic hrát, nemusíte se snažit dělat se hezčí. Pomáhá, když vám ten druhej dá najevo, že ho berete a přitahujete tak, jak jste, a že je mu fakt jedno, jestli jste se zrovna namalovali, koupali, oholili si nohy nebo kdy jste si naposledy myli vlasy. Naprosto ho nezajímá, jestli máte čistý povlečení nebo bordel v pokoji, on je tu kvůli vám a každej kousek na vás je správně. V takovou chvíli může nastat opravdový souznění a je to krásný.
Je to dobrý, když to neni křečovitý. Musí to tak nějak vyplynout, je povoleno mluvit a smát se, dělat kraviny a věci, co lidi ve filmech nedělaj, protože „by narušily vážnost okamžiku“. Leda prd, v takovym okamžiku se na vážnost nehraje, člověk by měl prostě dělat to, co zrovna chce, a ten druhej by měl bejt rád, že jste s nim uvolněný, a měl by to dělat taky tak. Žádný „nemluv“, „co je tu k smíchu?“, „to jako musim?“, „nevadilo by ti“ a podobně. Nemusíte nic. A neexistují zákazy.
A samozřejmě, je to dobrý, když je to dobrý. Pro mě třeba sex neznamená nutně orgasmus, ale pokud ho u mě partner dokáže vyvolat, tak má obrovský plus a to souznění pak dostává úplně jinej rozměr. V tu chvíli se dva opravdu stávají jedním a všechno je jedno. A to je prostě dobrý.
Tak, a teď si mě určitě milion lidí odpřátelí na facebooku, protože psát o takovejch věcech je prostě ewwww a tytyty, nenene 😀 Pche. Citová prostitutka je můj bůh a vůbec, jděte se bodnout 😀 Nicméně je to fakt, že takhle otevřeně jsem tu už hodně dlouho nepsala. Ovšem občas to není na škodu.

15 reakcí na „#1 Dobrej sex“

Citová prostitutka je můj bůh…-> můj taky :D
Měla jsme sex jednou v životě a vůbec se mi to nelíbilo a tak to oddaluju jak se dá… Prostě na to nemám vůbec chuť.

Nechápu, proč se někteří lidi bojí mluvit o sexu. Je to přirozená věc a my si na ni úplně nesmyslně vytvořili tabu.
Každopádně souhlasím, dobrej sex rozhodně patří pod číslo #1. 🙂 Už mám sice sex čtyři roky (týjo, zítra vlastně výročí…) s jedním jediným, ale stěžovat si nemůžu, protože jsme se dokázali tak nějak "sehrát" a myslím, že je náš sex kvalitnější, než když jsem třeba s někým spala jednorázově.

[1]: Ono to poprvé málokdy za něco stojí. Oddalovat to zrovna nemusíš, ale nespěchej, počkej si na toho, s kým to bude mít smysl 🙂 Neplést s čekáním na "toho pravého". To byses načekala.

[2]: To rozhodně, když máš někoho "stálého", je to úplně o něčem jinym než jednorázovky. Jeden z důvodů, proč se tak těším, až zase budu někoho mít 🙂 Chybí mi ta vztahová složka v tom sexu.

Píšeš mi z duše! Skvělej článek. 🙂 Každý den děkuju bohům, že se mi dobrý sex vůbec nevyhýbá. :))

[5]: Neni to divný 🙂 Je to důkaz, že se vyplatí takový články psát. Mám pocit zadostiučinění a jakéhosi splnění poslání, když vidím, že přispívám k osvětě a vzdělání tím správným směrem :D M

yslím, že je víc než úžasná zpráva, že se k tomu vy mladí přibližujete s takovým přístupem už dopředu. Ušetříte si tu nepříjemnou zkušenost, díky níž to tu my můžeme psát, a třeba díky tomu budete mít jen ty pěkné vzpomínky 🙂

Paráda. Početlo jsem si.
Všechno tvoje "lavování" je hrozně fajn, asi to taky zavedu (v menším, chlupatějším formátu).
A sex se nevyhýbá ani malým stvořením! :D (spíše tedy no erm nemám promyšlenou rozmnožovací soustavu, takže zatím to omezme na mého Velvyslance, ten kvalitní sex jako number one rozhodně schvaluje (i když číslo tři má mnohem radši))

Ale nee, lidi tě neukamenujou. Jednak je to skvělej nápad a za druhý, zrovna hned ten první bod jsi vystihla naprosto skvěle. Cítím to stejně, ale takový lidi jsem bohužel v životě měla jen dva, ale joo…pak si to člověk setsakra užije. :D

Ses do toho vrhla pěkně po hlavě :D :D To co tu popisuješ zas až tak dobře neznám :D To "dobrý" jsem zatím moc neobjevila. A sex bez vztahu taky ne :D Dělala jsem to jen 4x a pokaždý s jedním a tím samým – s mojí veeeelkou láskou :D :D A že by nám to nějak extra šlo? No..nechám to radši času :D

Perfektní článek!..a taky bych to zařadila někam na ty přednější příčky :))
Jinak teda nenapsala jsi hezky jen tohle, prostě se to tu dobře čte 🙂

Komentáře nejsou povoleny.