Rubriky
poesie

Santalová

Od čakrové svíce
mi hoří líce
a poroučím vonným tyčinkám:
Jen naplňte místnost,
hořte více!
Já nejsem žádná slečinka.
A unesu trochu dusna,
když vůně je to vkusná
a dává průchod vzpomínkám.
*

12 reakcí na „Santalová“

To je tak milá báseň toto. Úplně na mě dýchly vzpomínky na léta minulá, kdy jsem taky o sto šest pálil vonné tyčinky. Až se mi z toho normálně postavily chlupy na ruce :-D

Taky jsem při názoru, že v každém z nás se skrývá nejméně jeden smrtelný hřích. Ale spíš jsem myslel, takové hříchy, které jsou ve větší míře, o hodně větší míře.
Nikdo není svatý andělíček, každý mám kousek ďábla v sobě. :D

[4]: Tip do budoucna. Na komentáře pod svými články reaguj přímo tam – pod svými články. Ne na blogu autora komentáře pod příspěvky, které s tím vůbec nesouvisí 😉

Ahoj, nominoval jsem tě: http://adamdilda.blog.cz/1310/libster-blog-award
Všechno je vysvětlené v článku. 😉
Prosím, nezabíjej mě! :D

[5]: Já si nemůžu pamatovat výjimky, kterým mám reagovat pod svými články. Většina se totiž na komentovaný článek nevrací. Už jsi asi pátá a já nemám čas hledat, kdo to pak byl 😉 Tak to pak promiň ;-) Tebe si zapamatovat zkusím.

[6]: nemusíš si nic pamatovat, prostě vždy reaguj pod svým článkem. Takto to je mimo mísu a čtenáři neví, o co jde. Možná si ale jen chceš zvednout návštěvnost.

[8]: No to si děláš prdel, zrovna jsem vypustila článek s reakcí na předchozí nominaci XD Tak já to jdu zase přepsat, no…

[6]: Jak říká Jindra, nemusíš si nic pamatovat. Upozornění na nové komentáře si můžeš nechat posílat na e-mail (je to v Nastavení-Obecné) nebo své komentáře můžeš sledovat na Bloglovinu, aby ti neunikla žádná odpověď. A pokud sám komentuješ na cizích blozích, stačí zaškrtnout políčko Odesílat reakce na e-mail a veškeré nové komentáře, reagující na tvůj dotaz, ti přijdou do mailu, takže si nemusíš pamatovat, kam jsi všude psal.

Tohle taky sděl svým čtenářům a požádej je, ať si to zaškrtnou. Tak nebudeš muset běhat po jejich blozích a nechávat odpovědi pod články, které s tím nesouvisí, kde je mimochodem taky nepříjemné, že dotyčný už dávno neví, co ti vlastně psal a na co reaguješ.

A navíc je to matoucí i pro čtenáře jejich blogu, zase jak říká Jindra.

Komentáře nejsou povoleny.