Rubriky
věci, které miluju

#9 Prsa a další krásy

Říkejte si co chcete, ale ženský tělo je prostě nádhera. Nemluvim teď o nějakejch specifickejch parametrech, ale obecně o tom konceptu ženskýho těla. No to zase vymyslel génius!
Ženský se mi vždycky líbily, dávno předtím, než mě svět informoval, že existuje něco jako bisexualita a že se mi můžou líbit nějak jako že vážně. Líbily se mi prostě proto, že jsou tak krásně vymyšlený. Že vypadaj jako housle. Jako rukojeť, jako něco, co můžeš vzít do ruky nebo obejmout a všechno zapadne na svoje místo. Ženy byly stvořeny k objímání. K potěše oka. Žádnej chlap se nedokáže pohybovat s takovou krásou jako dobře vymodelovaná ženská. Jak se nesou, jak boří světy jenom těma svýma bláznivýma křivkama, co se houpou a kolébají ze strany na stranu jako lístek na vodě. Pávice. Královny. Dárek od boha, jestli v něj věříte, pro potěchu, pro radost, aby svět vůbec věděl, co je to krása, co je to umění.

A úplně nejlepší jsou prsa. Ty polštářky, co inspirovaly miliardy lidí k sepsání neuvěřitelnejch balad, k namalování neskutečnejch obrazů a vůbec k tvorbě naprosto všeho druhu a všechno se to točí jenom kolem těch dvou hrbolků. Proč proboha? Neni to skvělý?
Jsou to polštáře útěchy. Obejmete ženskou a něco jako by to objetí vyplňovalo, něco tam prostě je a vy jste jí nablízku. Je to měkký, je to teplý a cítíte, jak v tom tepe život, jak to tim životem úplně dejchá. A teď když se jí po těch prsou kroutí pramínky vlasů, no to už je ale na pováženou, na to se nedá jen tak koukat, to se člověk tetelí blahem.
Jednou jsem jedný slečně spala na prsou. Polštář, nad kterej neni. Zvedalo se to se mnou, jak dejchala, a ten moment byl jeden z nejkrásnějších v mym životě. V tu chvíli jsem pochopila, v čem spočívá střed vesmíru. Pupík? Pcha! Kam se hrabou všechny namakaný pupíky světa na rozkošně sametové linie výstřihu jedné jediné slečny. Jen dívat se na ně… protože jsou ozdobou světa a kdyby nebyly, tak by se člověku ani nechtělo ven z baráku.
Bože, díky ti za prsa a krásná ženská těla! A žes mi taky jedno takový tělo nadělil.

19 reakcí na „#9 Prsa a další krásy“

a já jsem si myslela,že jsem divná,když si ráda prohlížím výstřihy…nejde tu o závist nebo porovnávání,prostě se kochám,protože prsa jsou zvláštním způsobem hypnotizující věc :D

Přesně proto jsem hrdá na to, že jsem žena. Nic proti dobře vypadajícímu chlapovi, ale žena je prostě okouzlující, nádherná, smyslná… Prostě žena. 🙂

Taky koukám občas na prsa a představuju si, jak by slečna vypadala na fotce bez oblečení nebo jen se šátkem. No jo, prsa jsou to nejlepší na světě.

Oda na zenu je super vydarena. Len si zabudla to mozno este podstatnejsie: prekrasny zensky zadok. Tak nejak ako Jennifer Lopez, poisteny na 19 MIlionov dolarov. (Alebo su to dokonca miliardy?!?)

Take my pani nemame, ale o to radsej tie veci chytame a mackame…

NO ano! Vy zenske, ochechule a skeble…

Uz chudak Adam mal kvoli vam problemy!

[8]: To vám snad za ně nestojíme? 😉

[6]: Vy mě tak strašně vychvalujete, že to neni možný :D Šmarja zase tak dobře nepíšu. Ale jsem ráda, že vám to tak připadá.

Mě ženské tělo taky přijde dokonalé. Není v tom žádná stopa bi ani homo, jem mi ženy přijdou nádherný, božský stvoření a ráda se jima kochám. A to že jim koukám do výstřihu :D jsem starej úchyl D:

jak boří světy jenom těma svýma bláznivýma křivkama, co se houpou a kolébají ze strany na stranu jako lístek na vodě…cestou na záchod:D:D:D

Svoje prsa ráda vyzdvihuju, protože jsem ráda, že mám nějakou takovou přednost, která dokáže chlapy oblbnout. 🙂 I když pokud vidím hezkou holku, která se o své tělo stará, víc mě zaujme zadeček. 🙂
Každopádně ženské a mužské tělo se prostě nedá srovnat. :D

Musím souhlasit, i když ne každá žena má ty proporce, které se mi líbí. Ale v základu se na ženské tělo kouká hezky, vypadá dobře jak oblečené, tak i obnažené, což se o tom mužském podle mě říct až zas tolik nedá. Taktéž nejsem jiné orientace než hetero, ale nepřijde mi špatné o takových věcech mluvit. Ženské tělo se mi líbí, líbí se mi ho pozorovat a to nutně neznamená, že mě musí i vzrušovat. Pozoruji ostatní ženy možná i proto, že je se sebou porovnávám, z velké dávky závidím.. Lidské tělo je stejně zvláštní, od přírody perfektně vymyšlené 🙂

[15]: Tak já myslim, že zrovna ty nikomu nic závidět nemusíš 🙂 Ale jo, to porovnávání jo. Já se třeba dost často dívám po ženských kvůli tomu, co mají na sobě. Rekognoskuju, co kdo nosí, co se dá vůbec kombinovat, inspiruju se a dělám si takovej osobní průzkum toho, co ženskejm sluší a v čem vypadají dobře a v čem ne. A pak podle toho třeba zaexperimentuju s vlastním šatníkem.

Hezky napsáno a v podstatě souhlasím… Krásné ženy jsou podle mě krásnější než krásní muži. Líbí se mi komentář LoveShy, mám to asi tak nějak podobně. :-)

Komentáře nejsou povoleny.