Rubriky
co se mi honí hlavou

30tidenní Random Challenge

Ze zvědavosti jsem se podívala na Cirratino 30tidenní meme a přemýšlela, proč jsem ho vlastně nedodělala. A na nic moc převratnýho jsem nepřišla, jen mě prostě asi přestalo bavit 😀 Plus jsem zrovna dávala výpověď v práci a měla toho plnou hlavu. Plus mi umřela kočka. Takže tak nějak.
Dostala jsem ale chuť na další výzvu, takže jsem zalovila na tumblru a co jsem nenašla – 30tidenní Random Challenge, která nemá žádný specifický zaměření, ale pár velice zajímavejch otázek, takže uvidíme, co s tím zmůžeme. Snad nebude třeba nic přeskakovat. A láká mě rovněž desetidenní hudební… no, všeho do času.

Takže zaprvé – The celebrity you’d do unthinkable, illegal things to.
Právě teď David Tennant. Ten člověk je naprosto neuvěřitelná směsice fyzický krásy, moudrosti, neskutečnýho hereckýho/moderátorskýho/bavičskýho talentu, absolutního sex-appealu, rozkošnosti, šíleně dokonalý mimiky, schopnosti mluvit absurdně rychle a překvapovat, a nepřekonatelnýho skotskýho přízvuku, kterej mě rozseká pokaždý, když ho slyšim. Takže jo, rozhodně Tennant. Jeho Doctor Who je nepřekonatelnej a je to „můj“ doktor, je to ten pravej, ten jedinej, s nímž bych chtěla cestovat a pro kterýho bych chtěla umřít. No asi bych si zvykla i na ty jiný, ale kurně, Tennant! Sexyyyyyy 8) 😀
Tolik k výzvě a teď jen stručně mimo, bráchův pokoj máme vymalovanej, zatim teda na bílo a máma zvažuje nějakou barvu, ale já se jí to snažim rozmluvit, protože znám její barvoslepost a bojim se, co za hrůzu si tam dá.
Umyla jsem tam dneska okna a topení, ale mám pocit, že ty okna vypadaj ještě hůř než předtím. Fakt nesnáším mytí oken, ze všech domácích prací je tahle ta nejhorší. To už radši žehlit.
Minulej čtvrtek mě tak bolela hlava, že jsem si na spánky a na čelo vůbec rozetřela tea tree olejíček. Což nepomohlo a navíc se ukázalo, že byl nějakej prošlej či co, zkrátka v pátek večer mi brutálně zrudly právě ty oblasti, kam jsem si ho dávala, a doteď to ještě neopadlo. Mám rudej a flekatej celej ksicht a k tomu divně osypanej, takže pokud se zejtra dokážu nějak rozumně vzbudit, pomažu na kožní. Chtěla jsem tam jít původně dneska, ale když někdo vstane v půl jedný odpoledne…
Chtěla jsem napsat článek v reakci na rozhovor s editorkou Krásné.cz na Srdci Blogu, ale pak jsem si řekla, že by byl asi až příliš hnusnej a že se mi tu s tim nechce vylejzat, takže jsem to odbyla dost dlouhým komentářem, kterej nebyl úplně milej, protože mě Krásná dost sere. No ale snad jsem se tam vyjádřila dost cele na to, aby to stačilo, a abych se k tomu už vyjadřovat nemusela. Napadlo mě, jestli tam z toho zase nezačne nějaká flamewar, ale na druhou stranu kdo by šel proti mě? Kdo by se toho paskvilu zastával? Tak možná jeho přispěvatelky nebo Standa.
Mám hlad. A nic se mi nechce. Hlavně ne chodit mezi lidi, když se mi tak zbláznil ksicht a navíc to nemůžu ani zaplácnout makeupem, to bych si fakt pomohla.
Taky vás v poslední době nic nebaví a furt se vám chce spát? Divný léto, letos…

3 reakce na „30tidenní Random Challenge“

Jo, nebaví a chce se mi spát. Nemám energii, nicméně je to hlavně z práce a šílenýho nevyspání :-D

Komentáře nejsou povoleny.