Rubriky
co se mi honí hlavou

Kdo a proč

A tímto se omlouvám Ježíšovi, že ho tak strašně zásobuju, když na to čtení nemá čas… 😀
Ke druhému dni 30denního meme mě napadlo tohle – na tumblru sleduju tak akorát Stephena z Feudů, takže se radši podíváme na pár blogerů, kteří mi jsou momentálně nejsympatičtější nebo je prostě nejvíc sleduju a proč vlastně. A když už jsme u toho, budou to zároveň i lidi, který by mi vůbec nevadilo poznat naživo.

Bels. Miluju její čistej krásnej design, jsem ráda, že se jí taky zalíbilo mini-designování a její příspěvky jsou mi milé. Je to jako číst si blog někoho, koho znáte, i když jsme se nikdy neviděly. Mám pocit, jako bychom to tu spolu už bůhvíjak dlouho táhly, a to je fakt divný, protože si spolu ani moc nepíšeme a vlastně o ní vůbec nic nevim – krom toho, že mi mnohdy mluví z duše 🙂

Kirsten. Ta mě v poslední době opravdu zaujala, líbí se mi u ní, je sympaticky „divná“ a rebelská, takovým tím správným způsobem, ne vlezle jako nějaká pošahaná Cyrus, má to hlavu a patu a myšlenku a je to skvěle napsaný a navíc má interesantní galerii na D/A. A proto jsem si ji taky vybrala na rozhovor. Snad to dopadne dobře, i když už teda trochu chytám nervozitu, že furt ještě nepřichází odpověď.

Krutomýval. Nemám ho úplně načtenýho, ale co jsem zatím četla, mě bavilo. Jeho styl mi připomíná Krutomluva – ostatně i přezdívka zavání jistou podobností – že by převtělení?

Lennie. Už nějakou dobu stálice mého jídelníčku, člověk někdy napřesdržku, ale jindy dost dobře čitelnej, jeho blog je pro mě takový guilty pleasure, v jeho článcích nacházím závan svý dávno odešlý puberty a toho, jak dobře jsem se tehdy cítila v tom všem punk-rockovym opojení, v zelenejch vlasech a příšerně rozdrbanejch hadrech plnejch špendlíků. Sice odkojená jinou hudbou, ale ty pocity jsou tak nějak stejný.

LoveShy. V poslední době můj blogomiláček, moc pěkná a milá holka, která mě fakt baví, líbí se mi u ní a dobře se mi to čte a třeba takovej report z RFP mě tam perfektně přenesl zpátky, no prostě taková příjemná letní pohoda 🙂 Líbí se mi, že si můžu vybrat, jestli mám zrovna chuť na nenáročný, a přitom smysluplný čtení, nebo na pěkný fotky plný tý její rezavý hřívy 😀 Je to tam obojí pěkně vyvážený a lahodí to oku.

Lovitka. Přiznám se, já ji moc nečtu. Ale ten její sloupek, ten mě prostě roztlemí kdykoli na ten blog kliknu, protože to je prostě fakt moc. Ten panáček, co se točí furt dokola, RTFM, ta triviální otázka o toustu 😀 Připomíná mi to můj „čajovej pytlík“. Zasvěcení vědí. Baví mě to, fakt že jo.

Matthias. Poslední dobou mě fakt baví, ani nevím, čím to začalo, ale nějak se tam objevujou články, co mě zajímají a jsou správně rýpavý, takže to ve mně vybudí touhu je okomentovat. A přitom nejsou psaný takovym tim debilnim způsobem, kterej vás nasere – a proto tam jdete dát nasranej komentář. Kdepak, tohle mě prostě baví.

Maude. Maudě má málo času a tvořivý energie, takže za každej novej článek u ní jsem nesmírně vděčná a šťastná, hlavně když je správně „nakopnutej“. Je to vždycky takový „jo!“ a držet palce, ať to vydrží a ať to šlape. Pohled na vyčerpaný a nevrlý Maudě mě trápí, tak se vždycky začnu těšit, že se zas vrátí to správně inspirovaný a muhehákovský Maudě XD

Vysmátá zrzka. Další z těch krásnejch uměleckejch blogů, co tolik miluju a kam chodím především pokoukat, potěšit oko a inspirovat se. A taky ten nick… je to prostě blog pozitivní 🙂

Well Bloud. Bloud mě ba. Je to jednoduchý na pohled a je to vtipný, ta holka má v hlavě mozek a má jiskru a neni to přeplácaný ani přepsaný a neni to plný sraček, je to prostě „jen“… dobrej blog.
A dáme si jich jenom těch deset. Asi by se jich našlo víc, co mě v poslední době bavěj – nedávno jsem zrovna narazila na spoustu fakt nádhernejch blogů, kam jsem se ještě chtěla vrátit, ale zapomněla jsem si je zapsat. Tak třeba si časem vzpomenu a dodám je. A nebo ne, vono se to taky nepotento.

9 reakcí na „Kdo a proč“

Díky za zajímavý typy…
Nejvíc mě dostalo "muhehákovský Maudě"
Plno tutěch blogů už je v mých oblíbených 😉

Plno z nich znám a dva osobně. Bels je opravdu člověk, se kterým se nejlépe chodí na kofolu a povídá a s Mattem se dobře baví a rád si ze mě utahuje, což mě taky baví a ostatní blogery bych také chtěla poznat :-)

[2]: S tím by se mělo něco udělat. (A abysis nemyslela, měla jsem tě v tom seznamu taky, ale nakonec jsem to osekala na deset, aby to nebylo kilometrový :-D Učim se psát stručněji XD)

Chtělo by to zkusit zorganizovat pár srazů – pár proto, že na jednom datu a místu se stejně všichni nedohodnou. Byla bych pro Prahu.

Hlásím, že přečteno 🙂 I když vlastně nečteno, zrovna tenhle článek není v mojí krevní skupině.

Komentáře nejsou povoleny.