Rubriky
co se mi honí hlavou

Kočičiny

Existují určité nepředatelné zkušenosti. Třeba jako když se za váma zničehonic ozve kočičí pláč, vy se otočíte a zjistíte, že se vašemu miláčkovi něco zlýho zdálo. Přijdete k němu s dotazem „copák, broučku?“ a brouček mňouká a přede na odpověď, aby vám dal najevo, že je rád, že jste tady a že to fakt nebylo hezký (teda aspoň taková je moje lidská verze výkladu).

Ája mi tohle zrovna předvedla, spala na houpacím křesle a vzhledem k hlasitosti a naléhavosti pláče bych řekla, že to bylo obzvlášť ošklivý. Asi něco o Kirilovi, přece jenom jí dost narušuje domácnost, co ho máme půjčenýho, a moc se nemusej. Asi jako že:
No, to je samozřejmě přehnaný, ale zase ne o moc XD Kíra je miláček, viz předchozí článek, on je fakt mazel a potřebuje lidskou společnost, což sice Allegra taky, ale zase tak nějak s mírou, abysme si jako moc nemysleli. Když jsem si stahovala fotky z foťáku a viděla tam tyhle dvě fotky, přesně jsem to v tom viděla XD
No nic, Ajátko se už uklidnilo. Přišla si mi po tom ponynání na křesle sednout na ruku s myší, což bylo fakt skvělý, opravdu výborně se mi pracuje, když mi kočka sedí na ruce (nebo na klávesnici), ale zase člověk si rád počká, protože to jsou dost vzácný chvilky. Což se potvrdilo hned jakmile si všimla, že Kiril sedí za závěsem na parapetu. Sykot, vrčení, klepnutí přes zadek a napomenutí, načež se urazila a zdrhla.
Nj, neni to s nima jednoduchý.
Navíc se musím potýkat s máminým přáním, abych je na noc zavřela do vedlejšího pokoje. Vzhledem k tomu, že mi oba celej den chrápou v pokoji a všelijak mě furt následujou a lezou za mnou, a teď ještě po tomhle, nemám to srdce je odehnat, zavřít za nima dveře a odepřít jim svou přítomnost.
Áchjo, cat addiction <3 🙂

6 reakcí na „Kočičiny“

Jé, to je krásnej článek. Já jak jsem kočkomil, tak ti to závidim, že vyloženě s těma kočkama bydlíš. (Já je mám jen u prarodičů a to venku.)

Jé, nádherná kočička! :-)
Kočky jsou velice citlivá a přítulná zvířata. Vyžadují klid a přitom pozornost :D

To naše kočka nelezla ani na klávesnici, ani na myš, ale na vanu :-D
Hrála si s pěnou ve vodě a jednou mi tam dokonce spadla :D

Taky miluju kočky, bohužel pro nedostatek místa jsem se zatím spokojila s potkany :D ale popravdě, představé staré "crazy cat lady" mně vůbec neděsí 🙂 čičiny jsou mnohdy lepší než někteří lidé…

[3]: Pravda, ale to máš se všema zvířatama. Zvířata tě nezradí, neumí k tobě bejt hnusný, nelžou, nepomlouvají, nemají ego, nepovyšují se – i když u koček to tak může působit a já to tak u Áji ráda beru :-D Ale ve skutečnosti je to naprostej miláček.

[2]: Naše Ája má taky ráda koupelnu 🙂 Vždycky když se někdo koupe, lehne si před vanu, někdy vyleze i na okraj a prochází se tam, ale do vody se jí nechce, to jsem zkoušela a prej ne :-D

[1]: No, někdy bych je taky nejradši vyhodila ven :-D Ale celkově vzato je to úžasný, já když přijedu do bytu, kde kočka neni, tak mi tam vyloženě chybí. Kočka dělá útulno. Přináší do toho bytu život.

Kočky jsou fajn, ale maj sem tam svý nálady, kdy začnou škrábat a kousat, apod. 😛 kočku sice nemám, ale kamarádka má… a je to s ní dost komplikované, sedí u mě, škrábu ji a ona spokojeně přede a po deseti minutách na mě vyskočí a začne mě škrábat :D někdy i kousat :D nikdy ji nepochopím :D ale jsou strašně roztomilé 🙂

Komentáře nejsou povoleny.