Rubriky
co se mi honí hlavou

S oranžovýma vlasama – Milý deníčku

Ok, uznávám, že se mi tady podařilo vyloudit ten asi nejznuděnější výraz ever, ale rozhodně to nebylo tím, že bych se u Mauděte nudila 😀 Jen mi bylo trochu spavo a taky se fakt neumim tvářit do objektivu, když mě fotí někdo jinej než já sama, a tudíž z vzdálenosti delší než moje paže. Je to prostě nezvyk.
Btw tohle byla vlastně mezifáze, po druhym nánosu už to tak bláznivě oranžový neni. Ale stejně je to paráda. A hodí se mi to ke kalhotám, mwahaha XD
Jen mi přijde zvláštní, že zrovna v období, kdy se tak moc oblíkám do černý a snažím se nebejt vidět, si pořídím růžový kalhoty a zářivou dýňovou hlavu. Ví snad můj mozek něco, co já nevim? XD
S Běsovou kytarou. Neboj, zacházela jsem s ní něžně 😉 😀

14 reakcí na „S oranžovýma vlasama – Milý deníčku“

Jsi strašně roztomilá! A barva ti sluší, což u mnoha lidí u dýňové nebývá, takže si toho važ! :D

Heh, jo, ty barvy jdou k sobě 🙂

Coby, tak místo černý zkoušíš něco novýho. Čas od času se to stane každýmu 🙂

Neměla bych odvahu, nabarvit si vlasy na oranžovo :D Obdivuji tě. :)) A sluší ti to a ta kytara♥ :'D

[9]: Hh, někdy stačí nakydat si na hlavu peroxid, odvaha přijde později :-D A děkuji 🙂

[7]: Nj, nuda byla 🙂 Teď se rozhodně nenudim. Vždycky, když jdu kolem zrcadla, leknu se :D

Ta barva je dobrá. Fakt dobrá. Jak já jen závidím lidem, kterejm jasný barvy chytnou fakt jako jasný… :-D

[11]: Haha, vida. A mě ten střih zrovna tak štve 🙂 Už to mám moc dlouhý, přestává to držet tvar.

Nevim, jestli je to odvaha, spíš zvyk 🙂 Můj i společnosti okolo mě. Dřív to pro mě bejval adrenalin, sledovat ty reakce a dělat toho rebela 🙂 Dneska už jsou na tyhle moje "výstřednosti" všichni tak zvyklí, že na to žádnou odvahu vlastně ani nepotřebuju :-)

[12]: Tyjo ale to neni lidma, to záleží na barvě 🙂 Při posledním odbarvování jsem to dělala tuším nějakým Pallette a vůbec nic to neudělalo. Teď jsem si koupila zesvětlovač od Garnier a stáhlo mi to z vlasů skoro všechnu červenou, co na nich byla, a to je to přitom zrovna jedna z nejblbějších barev na stahování 8-) Hodit na to pak rezavou (to byl tuším zase Pallette) už byla hračka, ale v podstatě se na tom ani nic nezměnilo, stačil jen ten zesvětlovač.

Komentáře nejsou povoleny.