Rubriky
co se mi honí hlavou

A nebo prostě půjdu bez kostýmu, to je taky možnost XD

Nesmějte se mi, já za to nemůžu XD
No dobře. Fakt je, že jsem to v podstatě vymyslela. Nakonec postačila červená igelitka (oranžovou jsem nenašla), izolepa a trocha pomoci od mámy (která se mi – přirozeně – náležitě vysmála) a voilá, komický kšandy á la Leeloo jsou na světě! XD
Jenže vypadaj strašně. A nedá se v nich hejbat. Co pohyb, to rup a někde se kšandy přetrhnou. Zezadu to vypadá ještě hůř než zepředu a nevím, jak to napravit. Možná kdybych to celý ještě hodně oblepila izolepou, udělala bych to trochu trvanlivější, jenomže abych řekla pravdu, je to nepohodlný jak cyp a furt mi to padá z ramen a připadám si v tom všelijak, jen ne sexy XD
Ovšem tatínkovi se to líbilo, tak nevim. Dámy a pánové, co myslíte. Nemám se na to radši vysrat? XD

Btw na tom druhym obrázku mám na zápěstí to její děsně cool čtyř-elementální tetování. Tady to neni vidět, ale to je fuk, o to ani tak nešlo, dávám to sem kvůli těm kšandám.
Řikám si, že bych to možná měla lepší, kdybych si vzala obyčejný černý tenký kšandičky s flitrama. Možná by nebylo tak obvious, co tím chtěl básník říct, ale aspoň by se v tom dalo ohnout k tej rozvázanej tkaničce.
Bože, to jsou PROBLÉMY!!!!
Ale víte co? Mě to baví 😀

17 reakcí na „A nebo prostě půjdu bez kostýmu, to je taky možnost XD“

Nevypadá to zas tak hrozně. x) Ale dala bych šorty, jak má ona. Jinak to tetování si chce nechat udělat přítel, je do toho blázen. :D Ale není to jen takové "hloupé tetování z filmu". Ono to něco v sobě má i bez filmu, tak by to nebylo blbé.

[1]: Dala bys co? :-D

Tak to samozřejmě, vždyť i právě proto je to můj oblíbenej film, zbožňuju všechno okolo elementů 🙂

[2]: Alobal? To se bude trhat ještě víc 8-O

[3]: A tím bylo myšleno co? :-D

[4]: Mně to s nima přijde taky divný (i když bez nich taky) ale legíny mám jenom černý a zlatý si kvůli jednomu večeru shánět nebudu, to fakt radši půjdu za něco jinýho.

[7]: Jo tohle :-D Mnojo, když chceš postavit barák, musíš mít pořádný základy :D

[6]: Divný, že se táta ptal na úplně to samý :-D

Měla bych mít přesně totéž co na těch fotkách.

[5]: Pardon, překlep. Myslela jsem šortky. Teď koukám, že ona je teda na fotce nemá (už jsem te nfilm viděla fakt dávno :D), ale tak nějak mi to sedí. Nebo spíš – nesedí mi k tomu tyhlet kalhoty tu na fotce.

[9]: Áha, napadlo mě, jestli nemyslíš šortky, ale ty právě nemá, má takový zlatý legíny 🙂 Tak šortky bych mohla vzít, ovšem jedině s punčochama, fakt nebude takový vedro :D

[10]: To je :-)

[11]: Jo, myslím, že i s těma punčochama by to nevypadalo zle. x) Pořád lepší než s kalhotama. (Jo, to je u nás jediná věc na prd na Halloween – že je zima. :D)

Notybláho, hotovej Michal z Kouzelné školky! :-D Já bych se na to pravděpodobněj vykvákla, ale není to zas tak strašné. Máma si taky rejpne, dykoliv se ji naskytne příležitost :-P

Já se tedy přiznám, že se mi to nelíbí… přijde mi to až moc polovičaté, spíchnuté na poslední chvíli 🙂

[14]: No, to je vcelku správnej dojem XD Nevermind, dlabu na to. Právě jsem se vrátila z čajovny a tramvají jela parta předčasně slavících helouvíňáků a dostala jsem novou inspiraci 8-)

Jestli si to pamatuji dobře měla to z nějaký gumy, ale dá se koupit i oranžová (červená) izolepa, je to elektrikářská, ta by mohla trochu víc držet 🙂

[16]: Jj, originál byl gumovej nebo silikonovej, chcete-li. Koupit a vyrobit se dá leccos, ale upřímně, nějak mě to nechytlo, k tomuhle kostýmu bych potřebovala příliš mnoho položek, které nemám, takže jsem si radši našla něco jinýho 8-)

Komentáře nejsou povoleny.