Rubriky
co se mi honí hlavou

In the middle of nowhere

Představovala jsem si to jinak, klasicky. Myslela jsem si, bůhvíkolik času neprosedim u netu při hledání práce v Anglii, při blogování a tak, ale zaprvý tu net skoro vůbec nejede – pokud teda nesedim na půdě jako zrovna teď, kde je ovšem příšerná kosa, a zadruhý mám skoro furt co dělat. A jak jsme s panem Mysteriózním rádi, že na sebe konečně máme čas, tak jsme na sebe furt nalepení jak dvě karamely a jeden bez druhýho jsme se dodneška málem ani nevyto. Dneska už se začínáme klidnit. Zatímco on si dole poklidně skládá, já vyběhla na chvilku nahoru, že to teda zkusim. A hele, vono to de.
Ta zima kolem je jaksi krásná, ale zároveň mě znervózňuje. Být na chatě, když nemůžeš jít ven, neni úplně to pravý ořechový. Baví mě tu chodit po zahradě, sednout si na studnu, meditovat, dýchat, rozhlížet se po krajině. Teď by to ovšem znamenalo, že mi upadnou prsty na nohou (bohužel zimní boty nevedu, mám tu nanejvýš holiny a ty moc nehřejou), zadek přimrzne ke studni a nos se mi slepí, jak je tu ledovej vzduch. A furt sněží.
Jsem ráda, že jsem tady, ale zatím jsem v relaxační fázi, ta produktivní mě teprve teď začíná chytat, a už to máme za pár, v něděli bychom měli jet domů. Snad se mi podaří to doma trochu líp zorganizovat a ukrást si pro sebe co nejvíc času u stolu, vážně bych ráda zapracovala na novym webu. Jsem z toho rozmrzelá. Zatím jsem vůbec nedosáhla toho, co jsem chtěla, a budu to muset probrat se svým IT poradcem, protože takhle to nejde. Kdykoli chci na webu dělat, server nejede a já se tam nedostanu. A pak ten WordPress, se kterym si nevim rady a ačkoli vim, co bych chtěla, nevim, jak to nastavit. Takhle to prostě nejde. Chci už tam bejt a fidlat na novym, mám pocit, že tomuhle blogu už dávno vypršela expirační doba.
Mám nápady. Ale jejich realizace se furt nějak odkládá. Klásik.

3 reakce na „In the middle of nowhere“

Představy vždy zůstávají jen představami :D To já si taky myslel, jak se mi bude chtít kreslit a publikovat, a ono ho – vno. :D Celkem ti závidím takový pobyt mimo domov, i když má své nedostatky. Já sedím doma a prolézám tumblr :D Nicméně… expirační doba mého blogu na blog.cz už taky vypršela a to doslovně. Přesídlil jsem na Blogspot a jsem spokojený jak želva :D
Takže já ti přeji jen samé zdary s novým webem 🙂

WordPress je zákeřnej v tom, že má tolik možností, až je problém si z nich vybrat tu pravou ořechovou…

[2]: Kdysi dávno jsem vedla na sblogu rubriku, jak na blog. Byly tam jednoduchý tipy, jak udělat to, jak udělat tamto, krok za krokem, prostě "Jak posunout obrázek", "Jak skrýt určitý element" a tak. Tohle bych potřebovala na ten WP, protože abych si pročítala celý ty weby Návody na WP, Jak začít s WP, to by mi hráblo, na to už nemám trpělivost :D Já mám konkrétní představy a potřebuju konkrétní tip, jak to či ono zprovoznit.

Komentáře nejsou povoleny.